Kdo je nový manžel Milana Peroutky? Pracuje na Nově a jeho matka vlastní několik českých poboček McDonald’s

Jak jsme psali v sobotu, zpěvák Milan Peroutka vstoupil do registrovaného partnerství se svým přítelem Dominikem. Média o jejich svazku věděla ještě dřív, než samotný Milan udělal nějaké prohlášení, a to díky tajnému zdroji, který byl na svatbě. A kdo je vlastně Milanův vyvolený Dominik Roubínek? To zjišťoval deník Aha.

Podle jeho informací je Dominik synem velmi bohaté ženy, přezdívané paní McDonald. Renata Roubínková Baierová patří mezi 150 nejvlivnějších žen v naší republice. Vlastní totiž velkou řadu franšíz oblíbeného fastfoodového řetězce. Ano, jedná se o McDonald. Dominik si sice už sám vydělává prací pro televizi Nova, kde se s Milanem seznámil, nicméně o peníze nikdy nouzi neměl a ani mít nebude.

Neustále bere Milana na luxusní drahé dovolené po celém světě. „Na nákupy do Pařížské spolu chodí jako běžný smrtelník do supermarketu,“ prozradil deníku Aha jejich známý. Pařížská ulice v Praze je totiž proslulá drahými obchody. Dominik si žijí v luxusu i v soukromí. „V centru Prahy spolu mají luxusní byt s obrovskou terasou,“ řekl ještě blízký zdroj s tím, že Milan s Dominikem tvoří pár už od loňského podzimu.

Milan včera na svůj Instagram nahrál fotky se svým nyní už „manželem“, se kterým si, podle informací deníku Aha, chce pořídit miminko. Pejsky už mají, tak teď je čas rodinku rozšířit. K fotce připojil obsáhlé prohlášení o tom, jak měl strach s tím vyjít na světlo a jak je jeho kluk skvělý. „Je natolik skvělej, že jsem se otevřel té možnosti mít kluka. Že jsem ho představil rodině a kamarádům. A přitvrzuju, že jsem se rozhodnul si ho v sobotu vzít a představit i vám!“ svěřil se Milan. Přeje si, aby jeho orientaci ostatní akceptovali.

Velké podpory v podobě srdíček se dočkal nejen do svých fanoušků, ale také hereckých kolegů a přátel. Krásné vyznání přidala jeho první láska Michaela Tomešová. „Mildo, má první lásko, jsem na Tebe moc hrdá. Na vás oba. Jste spolu krásní a jsem ráda, že jsem Dominika mohla poznat. To štěstí z vás sálá a já jsem za Tebe tuuuuze šťastná. Přeju vám nádherný společný roky. Připíjíme s rodinkou na vaše zdraví,“ okomentovala fotku Míša, se kterou Milan chodil od roku 2006 do roku 2012.

Zdroje: Aha, Instagram