Miluška Bittnerová zahájila drastickou hladovku! „Moje váha dosáhla maxima,“ stěžuje si 

Herečka Miluše Bittnerová si mezi českými fanoušky vysloužila přezdívku česká Marilyn Monroe. A to kvůli jejím blond vlasům a bujným vnadám. Věčná bojovnice s kily navíc se rozhodla proti své váze rázně zakročit a rozhodla se nasadit dietu. Podle Milušky je váha neúnosná a musí s ní něco urychleně udělat.

Miluška Bittnerová je žena “krev a mléko”, přesto se snaží stále bojovat s váhou a dietami. „Teď vlastně nežeru, protože na tu mou váhou, které jsem dosáhla, je veškerá dieta krátká. Ne, prostě se musím hlídat, a hlavně jíst pravidelně. Ale to je to, co neumím,“ svěřila se pro deník Blesk usměvavá a oblíbená česká herečka.

„Celý den nic nejím a pak se nacpu. Vím, že je to špatně, proto se opět pokouším s tím něco dělat,“ doplnila oblíbená české herečka a pyšná maminka tříleté Betynky. Matkou se Miluška stala až po čtyřicítce, čehož občas zalituje. „Někdy mě zamrzí, že jsem první dítě neměla dřív, protože bych jich měla víc. Ale jsem ráda za Betynku, je to skvělá parťačka,“ doplnila Miluška, která společně s moderátorem Pavlem Svobodou vytvořila dvojici pro víkendovou Snídani na Nově.

Bittnerová se svěřila, že moderování naživo je pro ni velkou novinkou, nikdy nic takového nedělala, a proto má tak trochu obavy z toho, jak vše dopadne. „Pro mě je to úplná novinka – moderovat naživo, a navíc čtyři hodiny. Zatím jen zkoušíme, ale za dva týdny jdeme naostro. Navíc si musím zvyknout asi na osm kamer a světýlek. Pavel je ve Snídani od začátku, takže mi hrozně pomáhá, skvělej parťák,“ zakončila rozhovor Bittnerová.

Zdroje: Blesk, TV Nova