Milenky Jiřího Menzela: Randil s dcerou Chaplina, má nemanželského syna a Žilková s ním dokonce byla těhotná

Jiří Menzel, oscarový režisér, by dnes oslavil 85. narozeniny. Je známý mnoha působivými filmy, ale se svým životem se příliš nechlubil. Měl však za svůj život zážitky s mnoha ženami. Kdo byly jeho nejvýraznější milenky?

Oženil se poprvé až v 66 letech s filmovou producentkou Olgou, která v té době pracovala jako elévka v Českém rozhlasu. Podle iDnes měla s režisérem dělat rozhovor, ale příliš se vzájemně nezaujali. Jiskra přeskočila až o něco později, v jednu chvíli se dokonce rozešli, ale přesto spolu byli až do konce Menzelova života.

Tehdy první rozchod zapříčinil fakt, že Jiří Menzel nechtěl děti. Olga si myslela, že změní během života s ní názor, ale nestalo se tak. Není divu, mezi Olgou a Menzelem byl rozdíl čtyřiceti let. Menzelová nakonec děti měla během rozchodů s jinými partnery, ale i přesto je vychovávala s Menzelem, když se k němu vrátila.

Jiří Menzel před svým manželstvím žil se svou sestrou v jednom bytě a podle magazínu Prima ženy prý měl vlastní soukromý vchod, kudy si vodil noční dámské návštěvy. Menzelovi život singl vyhovoval a nechtěl se vázat, tedy do té doby, než potkal svou osudovou ženu.

Mezi jeho lásky prý patřila i Annette (62), dcera legendárního komika Charlie Chaplina (✝88). Podle Blesku byla Chaplinova dcera přítomná i na natáčení snímku Slavnosti sněženek. Přijela s Menzelem jeho Saabem a Hanzlík na ni vzpomínal jako na půvabnou ženu, přičemž všichni ze štábu z toho byli hotoví. Olga Menzelová se v rozhovoru s Bleskem svěřila, že Menzel žil tehdy s Annette rok a půl až dva roky, tedy během doby, kdy natáčel Slavnosti sněženek. Setkali se dokonce i po rozchodu, kdysi šli společně na festival, když Chaplinova dcera přijela do Zlína.

Veronika Žilková přiznala, že čekala s Jiří Menzelem dítě a podle Žena Aktuálně šla na potrat. Podělila se o svůj zážitek ve své knize Dělte dvěma. Přiznala, že její manžel Jiří Hanych (63) jí tehdy byl nevěrný s nejlepší kamarádkou a půl roku na to se rozvedli. Veronika Žilková to vyřešila tak, že si začala s Menzelem. Prý ji sbalil na Festivalu v Karlových Varech, kde ji oslovil a začal do ní hučet. Prý se tak věnoval více herečkám. Veronika jej potkala v době, kdy prohlašoval, že s nikým zásadně nechodí a sem tam se scházel právě s Chaplinovou dcerou. Sama Žilková si v tu dobu myslela, že je Menzelova jediná. Říkal jí Pampeliško, vozil ji autem a ona se šíleně zamilovala. I když měla v té době pracovní krizi, rozpadlo se jí manželství a musela se starat o malé dítě. S Menzelem však neplánovaně otěhotněla a rozhodla se jít na potrat. V té době už věděla, že má Menzel více žen a nechtěla riskovat dalším těhotenstvím svou práci.

Ve svých 75. letech Jiří Menzel přiznal, že má nemanželského syna Rudu. Společně s Rudou se Menzelova rodina podle Super rozrostla o šest vnoučat. Se svým nemanželským synem se Menzel prý potkal až poprvé ve svých 67 letech a začal si k němu budovat vztah. S jeho maminkou prý kdysi zažil hezkou chvilku.

Vypadá to, že Jiří Menzel byl velmi žádaný mužský… Nebo to se ženami opravdu uměl, protože za svůj život jich vystřídal opravdu mnoho a všechny o něm mluví velmi hezky. Jedinou láskou však na sklonku života byla zřejmě Olga Menzelová, kterou si i vzal.

Zdroj: Prima Ženy, iDnes, Blesk, Ženy Aktuálně, Super