Milan Peroutka promluvil o lásce k muži. Lásku mu přeje i bývalá partnerka a další celebrity

Zpěvák Milan Peroutka ještě před pár lety měl za partnerku Michaelu Tomešovou. Když vyšlo najevo, že má novou známost a už není singl, nikdo nečekal, že jeho novou láskou bude muž. Peroutka se vyoutoval a zpěvačky i herečky mu drží pěsti včetně jeho bývalé milované partnerky, která zřejmě na něj a jeho nového partnera nedá ani dopustit.

Letos v únoru Milan Peroutka oznámil, že už je zadaný, informoval o tom Blesk. Jeho bývalou partnerkou byla Michaela Tomešová, která mu jeho vztah velmi přeje, jak je poznat z jejích zpráv.

Deník Super začátkem prázdnin oznámil, že Milan Peroutka se svým partnerem uzavřel potaji registrované partnerství na zámku Chateau Mcely za Prahou. Informace o svatbě však vynesl tajný zdroj a zpěvák se rozhodl k tomu vyjádřit na svém Instagramu.

… Nebudu chodit kolem horký kaše. Mám kluka. Je skvělej. Je natolik skvělej, že jsem se otevřel té možnosti mít kluka. Že jsem ho představil rodině a kamarádům. A přitvrzuju, že jsem se rozhodnul si ho v sobotu vzít a představit i vám! Ani nevíte, jak moc si přeju, abyste s tím byli v pohodě i vy.

Peroutka se netajil ani svými obavami.

Popravdě dělám takové oznámení poprvé v životě, při jeho ťukání do telefonu mi pěkně bije srdce a připadám si jako ve sci-fi, hororu, pohádce i komedii zároveň. Jeden pocit ale vyvstává – nevýslovně děkuju všem, kdo pochopí a podpoří. Láska je krásná, ve všech jejích barvách!

Velice dojímavé je, že mu jeho lásku přeje spousta fanoušků, ale také celebrit a v první řadě právě jeho bývalá láska, Michaela Tomešová.

Mildo, má první lásko, jsem na Tebe moc hrdá. Na vás oba. Jste spolu krásní a jsem ráda, že jsem Dominika mohla poznat. To štěstí z vás sálá a já jsem za Tebe tuuuuze šťastná. Přeju vám nádherný společný roky. Připíjíme s rodinkou na vaše zdraví.

Dojemný vzkaz zanechávali i ostatní. Kupříkladu pogratuloval Pavel Berky, semifinalista MasterChef 2020, Patricie Pagáčová, Michaela Pechačková i Monika Absolonová a další.

Láska je Láska … Přeji hodně štěstí…  Napsala zpěvačka Lucie Bílá.

Hodně štěstíčka celé Tvojí nové krásné rodině! Srdci člověk neporučí, cestu si vždy najde. Popřála Olga Lounová.

Gratuluju! K lásce i ke klukovi (manželovi vlastně). Taky mám kluka – jsou mu dva a je taky perfektní a taky je to opravdová láska. Jak říkáš – láska má mnoho podob a je super, že si každý najde tu svou. Gratulovala Iveta Lutovská Vítová.

Vypadá to, že Milanovu se dostal větší vlna podpory, než očekával.

Zdroj: Blesk, Super, Instagram, autorský text