Mel B z dívčí skupiny Spice Girls chystá svou vysněnou svatbu na místě, kde si Diana brala Charlese. Šaty jí navrhne kamarádka ze skupiny

Zpěvačka Melanie Brown (48) známá svým působením v dívčí skupině Spice Girls a přezdívkou Scary Spice se bude vdávat. Nedávno se v britském rádiovém pořadu rozpovídala o podrobnostech. Svou lásku by chtěla stvrdit na jenom z nejslavnějších svatebních míst v Anglii.

Melanie sní o tom, že si svého snoubence kadeřníka Roryho McPheea vezme tam, kde si princezna Diana brala Charlese. Jelikož je od roku 2022 členkou Řád britského impéria, může jí to být umožněno.

V současné době čeká na zprávu z londýnské katedrály Sv. Pavla. Až dostane povolení a datum svatby, její bývalá kolegyně ze skupiny Spice Girls Victoria Beckham pro ni navrhne vysněné svatební šaty.

V srpnu Mel B prozradila, že konečně našla někoho, komu může důvěřovat. Říká se, že spolu začali chodit v roce 2018 a seznámili se prostřednictvím společných přátel. Zpočátku jej znala jako důvěrného rodinného přítele, poté se z toho vyklubalo něco víc, až ji samotnou to překvapilo. Rory ji požádal o ruku na podzim 2022.

Zpěvačka to neměla v osobním životě vůbec jednoduché. S bývalým manželem Stephenem Belafontem prožívala chvíle plné strachu. Během jejich desetiletého vztahu trvajícího od roku 2007 ji manžel zneužíval a fyzicky napadal.

„Mnohokrát jsem si říkala, že od něj musím odejít. A pak jsem se k násilnickému manželovi, který mě týral, zase roky opakovaně vracela a zkoušela to zas a znovu. Z mnoha důvodů. Ztrácela jsem postupně sebeúctu, sílu, finanční stabilitu, přátele i rodinu,“ informoval v roce 2022 iDnes.

Pro Mel B to bude už třetí manželství. V letech 1998-2000 byla vdaná za tanečníka Jimmyho Gulzara, kterého potkala během turné Spice Girls. Mají spolu dceru Phoenix Chi (24). Svou druhou dceru Angel Iris (15) má s hercem Eddiem Murphym, se kterým prožila krátký vztah. Murphy tehdy požadoval test otcovství, protože nevěřil, že je Angel Iris jeho. V roce 2007 se tajně vdala za již zmíněného Stephena Belafonteho, se kterým mají společnou dceru Madison (12).

Zdroj: Daily Mail, iDnes, Wikipedia