Meghanina kamarádka spatřena, jak se směje, zatímco Chris Rock zesměšňuje rasovou hádku v paláci

Dlouholetá přítelkyně Meghan Markle Janina Gavankar byla viděna, jak se směje při účasti na komediálním speciálu Chrise Rocka od Netflixu, když si komik utahoval z vévodkyně ze Sussexu, píše deník Daily Mirror.

Jedna z nejstarších kamarádek Meghan Markle byla v sobotu večer viděna, jak se směje během speciálního pořadu Chrise Rocka na Netflixu, když komik vyprávěl různé vtipy o vévodkyni ze Sussexu. Dvaačtyřicetiletá Janina Gavankar byla na živém natáčení trháku od Chrise Rocka v divadle Hippodrome. Jeden ze zdrojů prozradil serveru Page Six: „Janina vypadala, že si show velmi užívá, stála u televizních obrazovek a smála se.“

Chris Rock dělal různé vtipné poznámky o Meghan Markle, zesměšňující jejich rozhovor s Oprah Winfrey, který byl vysílán v březnu 2021, jak jsme psali zde.

Komik pak zavtipkoval, že ví, čím si prochází. A dodal: „Znám její dilema. Černoška se snaží být přijata svými bílými příbuznými.“ Přestože se Gavankar během celého speciálu smála, s Meghan Markle se přátelí už více než 20 let a v minulosti vévodkyni neochvějně obhajovala. Po rozhovoru s Oprah vystoupila v pořadu This Morning, kde uvedla, že vzpomínky se mohou lišit, a to v návaznosti na reakci královské rodiny na tvrzení páru. Dodala, že monarchie si není vědoma rozsahu Meghaniných bojů po celou dobu jejího působení v královské rodině.

Gavankar citovala prohlášení královské rodiny, které učinila v reakci na tato tvrzení: „Ačkoli se jejich vzpomínky mohou lišit, naše nikoli, protože jsme to prožili s nimi. A existuje mnoho e-mailů a smsek, které to potvrzují.“

Zdroj: Daily Mirror, Page Six