Meghan hraje od smrti královny Alžběty II. svoji životní roli, milující a laskavou dívku od vedle. Věříte jí to?

Přestože Meghan Markle (41) s herectvím skončila, v rozhovoru pro časopis Variety předvedla dokonalou hereckou roli. Prezentuje se jako dívka od vedle, která je milující, laskavá a soucitná. Je to opravdu tak?

Vévodkyně ze Sussexu účinkuje v nejdůležitějším představení ve svém životě a je v tom více než dobrá, protože její fanoušci jí to věří a berou ji jako autentickou osobnost. Od smrti královny Alžběty II. poskytla vévodkyně svůj první rozhovor, který vyšel v magazínu Variety. Zde se poprvé vyjádřila ke smrti panovnice.

„Jsem opravdu vděčná, že jsem mohla být se svým manželem a podpořit ho, zejména v tomto období. Babička tu nechala krásný odkaz v mnoha ohledech a je zářným příkladem toho, jak má žena ve vůdčí roli vypadat. Jsem velmi vděčná, že jsem s ní mohla být“, prohlašuje Meghan.

Vévodkyně ze Sussexu se umí prodat

Meghan tak prodala příběh, jak si byly se zesnulou královnou blízké a měly spolu vřelý vztah. Každý, komu jen trochu slouží paměť ale ví, že vztahy v královské rodině byly více než napjaté. Meghan se v rozhovoru snaží působit jako dívka od vedle a obyčejná máma, která jí hamburgery a žije normální život střední třídy. To vše v momentě, kdy má na sobě značkové šaty od Jasona Wu za 4600 liber (asi 130 000 korun).

Dále prozradila, že život je krátký a máme jen tuto chvíli. To by by nám nemělo bránit v emancipaci všech žen a ničení „archetypů“ (zřejmě myslela stereotypy), které nás ženy brzdí. Tvrdí, že jediné, na čem záleží, je láska: „partnerská láska, sebeláska, láska ke komunitě a rodině“. A to říká žena, která už léta neviděla vlastního otce: toho dnes už křehkého, ale stále milujícího tátu, který financoval její drahé vzdělání a nikdy se nesetkal s jejími dětmi ani s jejím manželem. Nemluvě o tom, že od té doby, co ji Harry poznal, tak se odcizil vlastní rodině.

Těžko uvěřit tomu, že jsou taková prohlášení autentická a od srdce. Spíše to vypadá jako velmi dobře promyšlené PR, jak si vylepšit svůj obraz na veřejnosti. A prodat příběh o tom, jak skvělé vztahy má s královskou rodinou, které po takovém vystoupení nezbyde nic jiného, než Meghan veřejně podporovat.

Zdroj: Variety, Dailymail