MC Erik: Hudba šla stranou. Dnes maká v montérkách a rukama

Ikona 90. let MC Erik (51) sbíral své první zkušenosti jako DJ a později je přetavil do písní, které nazpíval společně s Barborou Haščákovou. Dnes však dělá něco úplně jiného.

Erik Aresta začínal ve skupině Maduar, pak způsobil na hudební scéně doslova poprask, když s Barborou (43) vytvořili duo MC Erik & Barbara. Hity jako Nemůžeš přestat, Když přijde láska nebo Sen dodnes rezonují ve vzpomínkách mnoha lidí. Erik označil slavná devadesátá léta za „věčnou vzpomínku“.

Jak ale žije v současnosti? „DJingu se věnuji od roku 2000 zhruba do roku 2020, ale v podstatě jsem věděl, že s blížící se padesátkou potřebuji změnu a nechci za DJským pultem zestárnout. Přiměl mě k tomu covid a s manželkou jsme založili firmu na stínění, takže děláme stínění pergol a jsem moc rád, protože jsem se v tom opravdu našel, vždycky jsem byl kutil,“ překvapil na rádiu Expres.

„Nejhezčí je, když přijdu k zákazníkovi se žebříkem a on se na mě podívá a řekne, nejste to vy? A já tam stojím v montérkách se žebříkem a směju se jako lečo, prostě si to užívám a jsem rád za nasměrování,“ přiznal.

Takhle vypadá hudebník nyní. (Foto: MC Erik s manželkou. Zdroj Instagram)

Zdroj: Wikipedia, Expres