Martin Maxa (62) je stále sám. Jeho nová přítelkyně by měla být dostatečně vzdělaná, exteriér v tomhle věku už nehraje velkou roli

Zpěvák Martin Maxa v minulosti platil za idola všech žen. Jeho okouzlující úsměv a svalnatá postava dostávala do varu nejednu fanynku. Kdekdo by možná řekl, že takový fešák neměl a nemá nouzi o nápadnice, jenže smutný opak je pravdou. Martin je po rozpadu 25 let trvajícího vztahu s partnerkou Sylvou stále sám. Svůj typ ale má, píše web Expres.

Martin a matka jeho dvou dětí, Ivana a Emy (ještě má dceru Barboru) se rozešli u před dvěma lety. Rodák z Mostu o tom řekl portálu Super, kdy přiznal, že Sylva neustála skandál, který mu v roce 2017 pošramotil kariéru i život. Podle tehdejších informací časopisu Blesk měl Martin po svém koncertu v Moravské Třebové napadnout mladou ženu a tu bránil osmdesátiletý Holanďan. „Já teď zjišťuju, o co jde, já vám k tomu nemůžu nic říct. O tomhle vůbec nic nevím,“ citoval Martinova slova pro pořad Top Star časopis Blesk. O údajné rvačce nevěděl ani moderátor akce Jan Antonín Duchoslav, nicméně policie nějaký incident vyšetřovala a potvrdila, že v něm Martin měl nějakou roli sehrát.

Soud však nakonec jeho obvinění smetl ze stolu, celá kauza se ale podepsala na jeho osobním i profesním životě. „Byl to strašně těžký rok, kvůli kterému jsem přišel o práci, děti se dočkaly šikany, ona podle lidí z našeho malého města měla parohy. Prostě to nezvládla a vztah ukončila,“ svěřil se Martin před dvěma lety webu Super. A od té doby je Martin sám. Pro Expres řekl, že mu Sylva utekla a že se jí ani moc nediví. „Byla to výborná maminka mých dětí a nemůžu o ní říct křivé slovo, ale asi už měla mého kočovného života dost,“ přiznal se zpěvák, který však hledání nové lásky nevzdává. Dokonce má jasnou představu o tom, jak by jeho budoucí přítelkyně měla vypadat.

Hlavně bych si s ní měl rozumět. Myslím si, že to je velmi důležitá věc. Asi by měla být dostatečně vzdělaná. Doufám, že to nezní nějak neskromně, ale já se považuji za vzdělaného člověka, takže si rád s někým popovídám,“  popsal Martin svůj ideál. Dodal, že vzhled je samozřejmě důležitý, ale „ten exteriér v tomhle věku už takovou roli nehraje.“ Přednost dává raději bystrosti, pohotovosti a auře, která tu danou slečnu provází. Není důležitá barva vlasů, ale jiskra.

Takže, dámy, do fronty!

Zdroje: Expres, Blesk, Super