Martin Fenin opět v problémech. Alkohol ho decimuje, konec s manželkou. Sousedé promluvili

Jeho problémy jsou stále horší. Bývalý český fotbalista Martin Fenin (36) sváděl v minulosti velký boj s alkoholem. V posledních letech se zdálo, že ho začal zvládat. Nejnovější informace však hovoří o tom, že začal opět pít a jeho chování znepříjemňuje život hlavně jeho sousedům, kteří musí trpět pořádné nechutnosti.

Kariéra Martina Fenina vypadala na začátku velmi slibně. Postupem času se však zviditelňoval hlavně nefotbalovými věcmi a dlouhá léta sváděl náročný boj s alkoholem. Poslední roky však vypadaly nadějně a bývalý sportovec našel štěstí po boku manželky Beaty, která mu porodila dceru Miu.

Podle nejnovějších informací to ale vypadá tak, že svůj boj začíná opět prohrávat. Listu Blesk se totiž ozvali jeho sousedé, kteří si stěžovali na to, že jim Fenin dělá ze života pořádně nechutné peklo. „Fenin je často opilý, párkrát ležel i před domem. Občas přespává ve svém autě ve společných garážích, bohužel jsou pak u jeho auta zvratky a fekálie. Garáž samozřejmě neuklidil. Když se objednala úklidová služba, tak nedal své auto pryč, aby se to umylo. Je to bezohledné hovado, které nám ničí dům,“ uvedl zmíněný deník.

Jeho chování se nelíbilo ani jeho manželce, která už s Feninem ve společném bytě nebydlí. „Na opakované hádky jsme byli zvyklí. Ona ho předtím už nechtěla pouštět do bytu, proto spával v autě. To se ale zhoršilo. V bytě je sám a zve si tam podobné opilce. Je to agresivní člověk. Prostě alkoholik, který je toxický pro své okolí,“ řekli Blesku jeho sousedé.

Fotky z garáže se okamžitě začaly šířit sociálními sítěmi a mnozí včetně jeho sousedů se začínají obávat, aby celá situace neskončila tragédií. O bývalém fotbalistovi se tak opět mluví ve špatném světle a zbývá jen věřit, že se Fenin dokáže ze svých problémů dostat.