Martin Donutil a Sára Affašová se vzpamatovávají z těžké životní zkoušky pomocí cestování. Kolik zemí již mají za sebou?

Konec roku byl pro mladý pár velmi náročný, jelikož se jim jejich miminko narodilo mrtvé. Od té doby se drží rodiny, která je podporuje, navštívili New York a nyní čerpají sílu na Slovensku.

Na Instagram sdílejí Martin a Sára fotografie ze Štrbského Plesa, přestože Vánoce podle magazínu Prima Žena trávili v rodinném kruhu v České republice. Ačkoliv měl herecký pár trávit svátky ve třech, mladá herečka den před termínem porodu o syna přišla. Bolestivý zážitek se nevstřebá hned, je potřeba čas, a tak se herci snaží získat více sil cestováním.

Odcestovali proto do Ameriky, také do Londýna, odtud do Čech a nyní čerpají síly na Slovensku. Nejprve byli v Tatrách a nyní se nacházejí na Štrbském Plese. „Je to tady celkem divoké, zatím si na to hektické tempo zvykám,“ svěřila se herečka o předchozím pobytu v New Yorku. Možná i proto nyní zvolili klid hor.

Fanoušci svůj oblíbený herecký pár podporují, ať jsou kdekoliv. Herečku Sáru Affašovou nejspíš znáte z filmu Teroristka, jak se můžete dočíst na CSFD. Jejím posledním snímkem je Hranice lásky, zatímco Martin Donutil se naposledy objevil v filmu Myši patří do nebe. Roli si střihl také v oblíbené komedii Probudím se včera.

Mám z Vašeho příspěvku slzy v očích… Člověk musí být neskutečné silný, aby tohle přežil nebo tu sílu v sobě našel! Hrozně moc Vám fandím a přeju, ať jdete životem dal a těšíte se z toho dalšího pěkného co přijde.“

Úsměv vám tak moc sluší. Jste úžasnou inspirací!

Doufejme, že i nadále se budou partneři držet pozitivního myšlení, i přesto, že je potkala taková tragédie. Co nyní prožívají, si dovedou představit jen ti, kteří podobným tragickým zážitkem také prošli. Jak psala Affašová na sociálních sítích, takových příběhů jí lidé psali desítky…

Zdroj: Prima Ženy, Instagram, CSFD