Markéta Konvičková promluvila o své nemoci. Nikdy se úplně nevyléčí, je z ní jiný člověk

Zpěvačka Markéta Konvičková se v posledních letech potýká se zdravotními problémy. Jednu chvíli se dokonce obávala, že ani neotěhotní, což se však ukázalo jako plané obavy. Dnes je maminkou dcerušky Amálky, na kterou je náležitě pyšná.

Navzdory tomu už nikdy nebude taková jako dřív a zdravotním komplikacím bude čelit po většinu života. O svém zdraví kdysi promluvila na Instagramu. Fanouškům sdělila, že jí byla nalezena čtyřcentimetrová cysta na vaječníku, kterou jí lékaři odstranili.

„Neměla jsem naštěstí rakovinu. Mám vzácný druh nádoru, a ten už se asi nevyléčí nikdy, maximálně zastaví růst a šíření. Prý to jsou hodné nádory. Hlavně, že už se konečně cítím dobře, našli příčinu a jsem pod kontrolou,“ vystrašila tehdy svoje příznivce.

Plně zdravá už sice nikdy nebude, nehodlá se tím však nechat zastrašit a užívá si konečně období, kdy nemusí nic závažného řešit. „Konečně se přišlo na to, co to bylo, léčím se a budu se už asi léčit do konce života nějakými hormonálními léčbami, ale konečně se cítím dobře, už mám zpět svůj obličej. Kvůli léčbě jsem byla opuchlá, teď jsem si zase podobná,“ svěřila se eXtra.cz na koncertu Jana Bendiga. Dodala však, že už nikdy nebude moci říci, že je zdravá.

Momentálně se zaměřuje na svou dcerku a snoubence Reného Kuboše, s nímž tento rok plánuje svatbu. Prý si ji vyhlédl již v SuperStar a řekl si, že bude jeho. „Já jsem ji poprvé viděl právě v SuperStar. Tehdy jsem říkal bratrovi, že s touhle holkou budu chodit. Na což mi samozřejmě odpověděl ‚jasně, brácho, vychladni‘. Jenže za tři týdny byla Markéta u nás v rádiu, kde jsem pracoval jako moderátor, a tam přeskočila jiskra,“ zavzpomínal na jejich setkání ve Víkendové Snídani.

Zdroje: eXtra.cz, Víkendová Snídaně, Instagram