Marie Růžičková a youtuber Majk nahání duchy. Je to moje závislost, říká trenérova žena

Marie Růžičková je manželkou slavného trenéra Vladimíra Růžičky, který má teď podle všeho volno. Dostal totiž padáka v bratislavském Slovanu, jak píše web Expres, a čeká na novou nabídku, nejlépe ze zahraničí. Jeho žena se mezitím vrhla do nového projektu spojeného s duchy.

Toto téma ji prý vždy přitahovalo, jak se svěřila ve svém Instagramovém příběhu. Její sledující se totiž zajímali o to, jestli se dala na duchařinu. „Ono mě to vlastně doprovází celý život. Mám zkušenosti. Mám i nehezké zkušenosti. A vždycky mě tyhle věci strašně zajímaly,“ vysvětluje Marie. Několikrát jí bylo řečeno, že pro to má jakési cítění a třetí oko, jak se v duchařské terminologii používá.

Youtubera Majka a jeho kolegu začala Marie sledovat přes svojí matku a jejich práce se pro ni stala závislostí. Majk se ve svých videích zaměřuje na strašidelnou tématiku, kdy chodí do starých budov, objektů, kde se něco přihodilo a speciálním vybavením se snaží přimět duchy s ním komunikovat. Jednou však šlápl vedle, když se před dvěma roky rozhodl natáčet v ústeckém krematoriu.

Podle webu Deník tehdy čelil trestnímu oznámení za vniknutí do nezamčené budovy a narušení piety pozůstalých a zesnulých. Youtuber se pak za svůj čin omluvil a video z krematoria stáhnul ze svého kanálu. Nicméně, Marie je jeho prací naprosto fascinovaná. „Opravdu se tomu věnují a nedělají si z toho legraci a mají z toho respekt a úctu,“ popisuje dál ve svém příběhu. Domluvila se s nimi proto na natáčení a byl to pro ní neskutečný zážitek a adrenalin, zároveň však strach.

Na celé video se můžete podívat zde, ale už podle ukázky výše je jasné, že se možná budete trochu bát a nevěřit svým očím. Marii to chytlo a už je s klukama domluvená na dalším natáčení.

Zdroje: Expres, Deník, Instagram