Marian Vojtko v ohrožení: Zloděj na něj vytáhl baseballku

Zpěvák Marian Vojtko zažil poměrně dobrodružný den. Osudným se mu totiž stala návštěva obchodního centra. Myslel si, že stráví obyčejný den, místo toho musel čelit zloději. Ukázal se však jako pravý hrdina. Získal zpátky odcizenou tašku, i když na něj jeden ze zlodějů vytáhl baseballovou pálkou.

Když oblíbený zpěvák Marian Vojtko zamířil z obchodního domu ke svému autu, něco se mu nezdálo. Po chvilce si všiml poškozené gumy a nechápal, jak je to možné. „Přišlo mi to zvláštní, normálně jsem na parkoviště dojel. Nicméně jsem vytáhnul hever, hodil svoji tašku na přední sedadlo, aby mi nepřekážela a začal jsem měnit gumu,“ svěřil se se zážitkem magazínu Super.

Když se věnoval výměně kola, najednou pocítil, jako by se někdo pohyboval u auta. Vzhlédl tedy a viděl neznámého muže, kterak mizí i s jeho taškou. Ani vteřinu nezaváhal a za zlotřilým zlodějem se pustil. „Jako střela jsem vyletěl za ním. Najednou skočil do projíždějícího auta, začal jsem ho z auta tahat ven za vlasy, řidič auta šel po mě baseballkou, začal mě do rukou mlátit, ale asi jsem tahal fakt dost, na poslední chvíli kabelu pustil a ujeli,“ prozradil. Nutno dodat, že Vojtko projevil opravdovou odvahu. Jen málokdo by se pustil do křížku se zlodějem, navíc, když ho ohrožoval baseballovou pálkou.

Naz zážitek nyní vzpomíná s humorem. „Mrzí mě, že jsem frajera nedokázal z auta vyndat, ale možná je to zpětně dobře. Protože bych ho asi přizabil,“ uvedl. Asi nikoho nepřekvapí, že za poškozením pneumatiky stáli sami zlodějové. Jedná se totiž o jejich běžný trik.

Operní zpěvák závěrem dodal, že tím chtěl varovat další lidi, kteří by se mohli dostat do hledáčku podobných kriminálníků „Zveřejnil jsem to i proto, aby byli ostatní opatrní,“ nechal se slyšet.

Zdroj: eXtra.cz, Super.cz, Instagram