Marian Vojtko se do chomoutu nežene. Miluje svůj klid, na ženění nemyslí, svěřil se Agátě Hanychové

Jedním z dalších hostů pořadu Holčičky byl Marian Vojtko, který se Agátě Hanychové svěřil hned s několika osobními informace. Ačkoliv brzy oslaví padesátku, neoženil se ani neměl děti. Proč tomu tak je?

Marian je po většinu života zvyklý bydlet sám. Jak sám přiznal, nedělá mu dobře, když nemá vlastní klid a prostor, proto mu nebylo po chuti, když se k němu nastěhovala jeho přítelkyně. „Zní to špatně, ale člověk, když je zvyklý žít sám, má umělecký život, líbí se mu holky a tak dále, bylo to opravdu těžké,“ prozradil v pořadu Holčičky, kde ho těhotná Agáta zpovídala.

Vzhledem k Vojtkovým preferencím mnohé překvapilo jeho další sdělení. Prý by si jednou dítě přál, ale kvůli pracovnímu vytížení na něj není čas. Zato na svatbu rozhodně nepomýšlí. „Já na ty svatby nejsem. Rád na ně chodím, je to pěkné, ale neláká mě to. To je vždycky obrovská láska, pak se pohádají a konec, úřady a nevím co. Když spolu žijete na psí knížku, pohádáte se, řeknete si ahoj a jedete dál. Já jsem viděl kamarády, kteří si prošli rozvodem. Byly to strašně složité situace, oni byli nešťastní a tak dále. Takže ne, ženit se nehodlám, je to moje přesvědčení,“ osvětlil svůj životní postoj.

Ostatně stejný názor vyjádřil už minulý rok a jak se zdá, opravdu si pevně stojí za svým a nehodlá své mínění měnit. „Na ženění vůbec nemyslím. Mám to tak, že ten volnější vztah je vždycky lepší. Ale myslím, že svatba a papíry nejsou potřeba. Moji rodiče si myslí, že jo, protože jsem věřící, tak doufám, že jim jednou udělám radost a tu svatbu zařídím,“ prozradil webu Super.cz.

Přítelkyně Helena, která se za ním přestěhovala až z Ostravy, se tak bílých šatů nedočká. Štíhlá blondýnka, která by z fleku mohla dělat modelku, se ale nemusí vzdávat roli maminky. Že se na potomka chystají prozradil už v Petra Show, v níž označil rodičovství za krásnou věc.

Zdroje: Holčičky, Super.cz, Petra Show