Manželka Bruce Willise zveřejnila dojemné video, jak s Brucem obnovili manželský slib

Rodina herce Bruce Willise (69) se zřejmě řídí heslem, že je třeba užít si každý moment na setkání blízkých a přátel, který se v životě nabízí. O víkendu Bruce slavil narozeniny, a v úterý už byla příležitost k další vzpomínkové slavnosti. Před čtrnácti lety totiž přesně 21. března uzavřel herec s Emmou Heming (44) manželství a ona nyní s dojetím sdílela video z obnovení jejich manželského slibu na kulaté desáté výročí, před čtyřmi lety.

Když se na první jarní den před čtyřmi lety rozhodli manželé Willisovi, že si obnoví po deseti letech svůj manželský slib, zřejmě netušili, jak prudce do jejich životů brzy zasáhne onemocnění mozku. Nejprve to byla afázie, pro kterou se loni Bruce vzdal své herecké kariéry. Ve společném prohlášení to koncem března oznámila jeho manželka Emma Heming (44) spolu s exmanželkou Demi Moore (60) a jejich dospělými dcerami Rumer (33), Scout (30) a Tallulah (28). Letos opět společně ve sdělení upřesnily hercovu diagnózu, která se bohužel zhoršila z afázie na frontotemporální demenci (FTD), psal deník CBSNews

Pro Bruceovu manželku to vůbec není jednoduché, stojí ji to mnoho psychických i fyzických sil, zvláště když mají spolu dvě nezletilé dcery, kterým musí také věnovat svou pozornost. Na jeho narozeniny 19. března sdílela dojímavé video z jejich oslavy. V emotivním odkazu se svěřila, jak se cítila, když si dívala stará videa s ním a přitom jakoby měla nůž v srdci. „Ráno jsem začala pláčem, jak můžete vidět podle mých oteklých očí a usmrkaného nosu, prostě si ale myslím, že je důležité, abyste viděli všechny okamžiky,“ vyznala se s tím, že má každý sem tam chvíle smutku, ale poděkovala všem za podporu.

Nostalgie za pěknými časy s manželem se jí stále drží. Na výročí jejich vstupu do manželství sdílela Emma na Instagramu video, které bylo natočeno před čtyřmi lety. „Na desáté výročí naší svatby jsme se rozhodli obnovit své sliby na stejném místě, kde jsme si v roce 2009 řekli své ano. Jsem tak šťastná, že jsme to udělali. Chopte se každé příležitosti ke sjednocení a oslavy s rodinou a přáteli. Jsou to okamžiky a krásné vzpomínky, které si můžete uchovat po celý život,“  vzkázala Emma Heming svým fanouškům, ačkoli není pochyb, že tyto vzpomínky mají pro ni trpkou příchuť. Celou událost natáčela Demi Moore, která je přišla i s jejími třemi dcerami podpořit. Vztahy mezi novou rodinou Bruce a jeho exmanželkou a dětmi jsou skvělé a všichni se snaží o to, aby mu společnými silami usnadnily život.   

Zdroj: CBSNews, Instagram