Maminka Leoše Mareše slaví 70. narozeniny. Je stále plná elánu, stejně jako babička

Maminka českého moderátora Leoše Mareše slaví 70. narozeniny. Stejně jako babička Leoše je to velmi pohledná žena plná elánu.

Maminka Leoše jménem Lenka má pronajatý bufet v Berouně kousek od Prahy, kde už nějaký čas sama obsluhuje. Tato práce ji baví a naplňuje. Je to stále dáma, která má šmrnc a na svůj věk tedy rozhodně nevypadá.

Zpěvák a bavič Leoš Mareš je narozen stejně jako jeho maminka Lenka v dubnu, a tak si určitě v mnoha ohledech rozumějí. Skalní fanynkou Leoše je ale jeho babička, které je již 91 let. Oběma ženami svého života se Leoš rád chlubí, a je vidět, že je má skutečně rád.

Nejnověji se Leoš pochlubil, jak si Leošova maminka hraje s dcerkou Alex. Malá vnučka Alex jistě babičce vlévá radost a chuť do života.

Leoše čekají také čekají narozeniny za dva dny. I jeho maminka ho vždy potěší dojemným příspěvkem a gratulací, která jistě ani letos nebude chybět. „Jsi mé všechno“ napsala k loňským narozeninám pyšná maminka na Instagram.

Přejeme mamince do dalších let vitalitu jako má babička Libuše. Babička je velmi odvážná paní, která už s Leošem vystoupila i na jeho koncertě, jak informoval magazín Super. Neměla žádnou trému a potlesk diváků ji hřál u srdce.

Obě Leošovy milované ženy jsou čiperné a máme jim co závidět. Hlavně tedy Leoše a krásnou rodinnou sounáležitost.

Zdroj: Super.cz, Instagram