Mají to zkrátka v krvi. Matka Bereniky Kohoutové se také nebojí odhalit. Má křivky k pohledání

Herečka Berenika Kohoutová, kterou můžeme nyní vídat v seriálu Jedna rodina, se na kameru nikdy nestyděla obnažit. Má to zkrátka v krvi. Své polonahé tělo ráda ukazuje i na své síti. A nejinak je tomu i u její matky, spisovatelky Ireny Obermannové (61).


Přestože už má Berenika dcerku Lolu, neznamená to pro ni, že by se měla začít zahalovat. Své křivky ukázala vždy ráda a hodlá v tom pokračovat.

Svůj názor, zda by už nebylo vhodné trochu ubrat v nahotě, se vyjádřila jasně: „Není to tak, že si řeknu: Teď jsem ta maminka, to se už nehodí. Provokovat budu dál!“ popsal svůj názor herečka pro magazín Naše hvězdy.

Matka Bereniky, známá spisovatelka Irena Obermannová, patří rovněž k ženám, které se nestydí. Ta se ve svých 61 letech odhalila a ukázala na své síti. A její křivky rozhodně nevypadají na křivky šedesátnice, přinejmenším vypadají k pohledání.

Irena je známá tím, že byla tzv. múzou Václava Havla. Za tuto fotografii schytala i kritiku, že je to nechutné, a že Dagmar Havlové nesahá ani po kotníky. Ale taková už je závist?

Manžel Bereniky Kryštof Kubín je zřejmě s odhalováním své manželky smířený. Odvážnost jí rozhodně nechybí a zřejmě ji má v genech.

Zda je to vkusné či nikoliv, to už je názorem každého. Každopádně se dámy za svá těla stydět rozhodně nemusí.

Zdroj: Naše hvězdy, Facebook