Mahulena Bočanová prozradila, co ukrývá její postel. Tohle všechno s námi spí, směje se při pohledu na plyšáky

Že je známá česká herečka Mahulena Bočanová (55) oficiálně bez chlapa už dlouhou dobu, se ví. To ale neznamená, že spí v posteli sama. Kromě dcery tam s nimi spí i někdo další, ale chlap to není. Herečka vyšla s pravdou ven!

Její krásná plnoletá dcera Marina (21) trpí formou autismu, proto se bez pomoci maminky málo kdy obejde. Obě jsou ovšem bojovnice a tráví spolu dost času a se vším se bravurně perou. A protože jsou obě samy, spí spolu i v jedné posteli. Ale deníku Blesk.cz neuniklo, že tam neleží jen ony dvě!

Na poslední rozchod s brněnským podnikatelem Petrem Hanákem herečka v moc dobrém nevzpomíná. Ačkoliv o ni jeví zájem muži, takže si na nedostatek zájmu rozhodně nestěžuje, je prozatím pevně rozhodnutá, že jiného muže k sobě pustit nechce a zkrátka ho ani nehledá.

Leží v obklopení plyšáků

„Už jsem dospěla a život s Márinkou není jednoduchý. To taky není pro každého,“ svěřila se herečka Blesku. A prozradila, že s nimi v posteli leží ještě několik plyšáků, kteří patří její dceři a pomáhají jí s jejím autismem. „Tohle všechno s námi spí v posteli,“ řekla se smíchem. O tom, že celý život věnuje nakonec dceři a ne mužům, jsme psali například zde.

Mahulena na svém Instagramu ale neustále dokazuje, jak moc pro ni Marina znamená. Příspěvky, jak tráví čas spolu, jsou jednoduše nepopsatelné a plné krásných emocí, které z nich doslova vyzařují. Z nich by si měl brát každý člověk příklad. Protože očividně když se chce, všechno jde!

Zdroj: Blesk.cz, Instagram-Mahulena Bočanová, redakce, vipshow.cz