Luxusní byt za 40 milionů! Leoš Mareš na rodině nešetří

Leoš Mareš (45) v posledních dnech jen září. Nedávno spolu s partnerkou Monikou (41) do rodiny přivítali dceru Alex. Podle portálů Onlyu.cz a ŽivotvČesku.cz nalezli útočiště v novém bytě na pražském Břevnově.

Fanoušky moderátora ale překvapila obří suma, kterou za nový příbytek zaplatil. „Jedná se o luxusní byt v lokalitě pražského Břevnova, což je dle mého názoru zajímavá lokalita. Takový dobrý kompromis – na jednu stranu kousek do centra a na druhou stranu kousek na dálnici,“ řekl realitní makléř Jakub Jarolímek.

Jaká je tedy cena bytu velkého jako běžný rodinný dům? Za luxusní byt manželé zaplatili přes 39 milionů korun! Za takovou sumu byste kousek za Prahou koupili 2-3 průměrné rodinné domy. Cena bytu je podle realitního makléře přestřelená, posuďte sami. Byt se nachází v 5. patře s obytným prostorem přes 250 metrů čtverečních a dispozicí 4+kk. Patří k němu celkem tři terasy, přičemž ta největší má dokonce 115 čtverečních metrů! A to všechno přesně podle představ Leoše i jeho manželky.

Slavný moderátor a influencer se ale na kritiky neohlíží, místo toho si užívá čas se svou čerstvě narozenou dcerou Alex. O tom, že si naplno užívá svou otcovskou roli, svědčí i mnoho fotografií, které v posledních dnech sdílí na Instagramu.

Zdroj: ŽivotvČesku.cz, Onlyu.cz, Facebook