Lukáš Kozák oslavil se svou přítelkyní Nelou Slovákovou narozeniny. Mají k sobě blíž než kdy jindy

Jméno, jakým je Nela Slováková, říká široké veřejnosti mnoho. V roce 2012 vyhrála v reality show Hotel Paradise, která ji značně proslavila. Za ta léta se o ní mluvilo převážně díky různým skandálům, ale i mužům, se kterými žila. Jak to má ale s dosavadní láskou jejího života, s Lukášem Kozákem? Oslavili spolu jeho narozeniny a Nela tvrdí, že to, co mezi sebou mají, je vzácné.

Co o tomto sympaťákovi víme?

O Lukášovi Kozákovi víme, že pochází ze Slovenska, kde působí jako profesionální hokejový obránce. Na rozdíl od Nely toho o svém životě moc nesdílí, a i díky tomu je pro mnoha lidí velkou záhadou.

Naposledy se o něm mluvilo v souvislosti s nepříjemným zážitkem, kterým si oba prošli na společné dovolené, kdy se Nele Slovákové ztratil její milovaný pejsek. Tehdy ho totiž veřejnosti vylíčila jako člověka bez špetky citu.

Doposud mladý hokejista, který ji zahrnoval láskou až za hrob a byl pro ni i motivací k udržování své kondice, se ze dne na den ukázal jako necita. Jak uvedl Blesk, rozchod mezi tímto párem byl tehdy nad slunce jasnější.

Romantická večeře vztah vždy posílí

Jak se ovšem říká, s chladnější hlavou se problémy řeší lépe. Pár si vše vyříkal a kauzu, která se v médiích možná až příliš zaobalila, ustál již následující den.

Dnes je už všemu jinak! Nela svému princi vyznává lásku nejen pod příspěvky na Instagramu, ale i svými skutky, kdy pro něho chystá narozeninové překvapení ve dvou. Tak se zdá se, že tato mladá rebelka umí prožít i klidný večer ve společnosti šarmantního muže a skandály ponechat alespoň na chvíli stranou. Romantická večeře na jeho narozeniny v centru hlavního města Slovenska tedy zřejmě jejich vztah nejen podtrhla, ale i utužila.

Zdroj: Blesk, Instagram, redakce