Lucie Křížková zavzpomínala na Stanislavu Lekešovou. Prozradila, jak vnímají spolužáci jejích dětí, že mají tatínka ve vězení

Moderátorka pořadu Sama doma a bývalá Miss roku 2003 se svěřila, jak vnímají děti a jejich kamarádi osud jejího manžela Davida Křížka, který byl odsouzen za vytunelování kampeličky. Vzpomněla také na zesnulou kamarádku a parťačku Stanislavu Lekešovou.

Lucie v rozhovoru pro iDnes na dotaz, zda se jí stýská po velmi příjemné a vždy usměvavé Stanislavě Lekešové, odpovídá, že po této laskavé ženě se stýská celému týmu. Vnímala ji jako vždy pozitivní a milou osobu. A přiznává, že ji tak trochu vidí v současné parťačce Báře Černoškové, se kterou moderuje nyní.

Lucie Křížková také svěřila, jak celou věc s jejím manželem a tatínkem vnímají její děti, a jak situaci přijali například kamarádi či rodiče spolužáků.

„Manžel si se synem promluvil. Samozřejmě v této situaci velmi záleží na lidech kolem. Myslím si, že mám velké štěstí v tom, že i rodiče od Davídkových spolužáků a rodiče od dětí z našeho okolí to třeba se svými dětmi probrali a syn naštěstí nepřišel nikdy domů s tím, že by se někdo někde k němu zle choval,“ řekla Lucie pro iDnes.

Zároveň přiznává, že jsou lidé, které musela ze svého okolí odstranit, a to hlavně ze sociálních sítí. Děti jsou jejím dobíjecím motorem, navíc sportuje, je zdravá, a to je pro ni nejvíce. Nedávno si s dětmi užila pobyt na horách a snaží se, aby děti měly i bez táty pocit šťastné fungující rodiny.

Zdroj: iDnes, Instagram, Ahaonline