Lucie Bílá bez make-upu. Podle fanoušků vypadá jako holčička

Lucie Bílá oslaví 7. dubna 57 let, na což vůbec nevypadá. Jeden by si myslel, že za to může make-up, který na její tváři v televizi ani na koncertech nikdy nechybí. Věřili byste ale, že zpěvačka bez něj vypadá ještě mladší?


Fanoušci jsou u Lucie Bílé zvyklí na tmavší barvy a výraznější líčení, které už léta patří k její rockerské image. Nedávno je ale jednadvacetinásobná zlatá slavice překvapila soukromým snímkem, který mnohé nechal na pochybách – je nenalíčená černovláska v růžovém svetru vůbec Lucie?

Mnozí se shodli, že slavná umělkyně vypadá bez make-upu mnohem mladší. „Dobrý večer paní Bílá, ale co to je? Jak se opovažujete vypadat tak krásně? Jako malá holčička, které z očí září láska? Paní Lucie, to je skandál! Ne, to mi nedělejte,“ lichotila zpěvačce její fanynka. „Jé, ty tady vypadáš jako dvacetiletá holka,“ zněl jeden z dalších komplimentů v podobném duchu.

Je evidentní, že láska, kterou Lucie Bílá nyní prožívá s namakaným borcem Radkem Filipim, zpěvačce prospívá. Pár se pravidelně objevuje jeden druhému na blízku a patrně to tak nějakou dobu ještě zůstane.

Zdroj: Instagram