Libor Bouček zavzpomínal na první setkání s Ewou Farnou. Teď jí, nejen on, vysekl poklonu

Ewa Farna si v pátek 22. března zopakovala svou loňskou narozeninovou show v pražské O2 aréně. V říjnu tam totiž se svými fanoušky oslavila 30. narozeniny, ale dostala spoustu zpráv od lidí, kteří se tam z nějakého důvodu nemohli dostavit nebo nesehnali lístky nebo si to chtěli dát prostě ještě jednou.

A tak jim Ewa vyhověla a koncert uspořádala ještě jednou. I tentokrát si to nenechalo ujít několik našich známých tváří, jako třeba Libor Bouček nebo Berenika Kohoutová. Libor na svém profilu po tak úžasném zážitku zanechal několik řádků a, jak je jeho zvykem, znovu ukázal, že je zkrátka mistr slova. Zavzpomínal na rok 2006, kdy Ewa poprvé přišla na rozhovor do rádia Evropa 2.

„Dorazilo kouzlo a dívka, která v sobě už tehdy měla neskutečný kus profesionality. Doprovázel jí táta, ale mluvila ona. Rozumně, empaticky a s láskou k hudbě. Nefalšovanou,“ nešetří Libor chválou a přiznává se, že píseň Měls mě vůbec rád umí dodnes. „Stal jsem se fanouškem. Kamarádem. Do spousty galavečerů byla hudební volbou číslo 1. Protože byla nejlepší. Pak jsem jí viděl moderovat. Sfoukla celou generaci. I mě. Stala se výjimečnou porotkyní talentových soutěží, dobyla Polsko, což neumíme dodnes celistvě pochopit a docenit,“ pokračoval moderátor.

Zdůraznil i to, jak se Ewě vyplatilo věnovat se „vrtkavé branži“ namísto toho, co skutečně vystudovala. „Osamostatnila se, vdala, stala maminkou. Všechno jsem sledoval a obdivoval. Kdykoliv jí potkám, nechci aby ten dialog skončil. Je chytrá, má nadhled, sklony k sebeironii. Má ráda lidi. Váží si jich.
Včera jsem bez dechu sledoval jeden z vrcholných momentů jejího příběhu. Evropský vystoupení. Strhující. Emotivní horská dráha, od sborového zpěvu celý haly, přes nejkrásnější manželský love song, až po bílé křídlo v nebi pro Davida. V béžové barvě oblečen jsem dojatě plul na její vlně. A chci plavat dál. Ewa je královnou. A to ve 30. Děkuju Ti za možnost být u toho, blízkost, humor a inspiraci. Ten večer nikdy nezmizí. Bravo!“

Spousta Liborových sledujících s ním naprosto souhlasí a zároveň obdivují jeho schopnost slovy krásně vystihnout myšlenku. Stejně tak to vnímají i sledující herečky Bereniky Kohoutové, která také svým příspěvkem na Instagramu vychválila Ewin páteční koncert. „Nemám co vytknout, Ewa je bohyně z Olympu s týmem absolutních profíků, takže ta show nemohla nebýt dokonalá. A já to věděla a stejně mě to usadilo. A fakt strašně děkuju za zážitek. Budu z něj čerpat dlouho!“ napsala Berenika přemýšlejíc, co asi tak bude taková hvězda dělat příští den. Zasloužila by odpočinek, ale „spíš přijela v noci domů, opusinkovala děti a ráno jim připravila snídani. I tohle bohyně dělají.“

Zdroje: Instagram