Leoš Mareš v mikině za desítky tisíc na koncertě Beyonce v Polsku. Lidé mu to dali sežrat, nešetřili kritikou

Leoš Mareš se opět rozhodl své fanoušky přimět k reakci, když na svém Instagramu postoval fotografii z koncertu Beyonce, na kterém se ukázal v mikině nechvalně známé (drahé) značky Balenciaga. U mnohých fanoušků to vyvolalo náležitou odezvu a osočovali jej v komentářích.

Známý a populární moderátor Leoš Mareš je v Polsku, kde ho také našli polští novináři a nenechali si to pro sebe. Alespoň tak to vypadá na Marešově profilu, kde se pochlubil, že vyjel na koncert.

U našich sousedů totiž ve Varšavě 27. 6. proběhl koncert bezkonkurenční americké zpěvačky a Leoš Mareš nesměl na této show chybět. Pokud nemáte přehled, kolik taková vstupenka v dnešní době stojí, tak na poslední chvíli se dá na Viagogo zakoupit od 5 000 až do 10 000 korun. Kolik za ně dal Leoš Mareš si fanoušci ani netroufli hádat, ale vyjadřovali se k jeho vkusu.

Foto: Balenciaga

Nezlobte se na mě, ale jak si na sebe můžete navléct něco, tak ošklivého jen kvůli značce. Fandím Vám. Hezký den.

Všude na světě Balenciagu bojkotují, nechápu, jak je někdo může podporovat.

Balenciaga v loňském roce zažila poměrně drsné časy, jelikož se rozhodla vyniknout poměrně kontroverzní reklamou, ve které spojila děti a BDSM. Marketing přestřelil a od té doby je mnohými hojně opovrhována a celebrity, které ji stále nosí nebo dokonce propagují se musí smířit s faktem, že jim to lidé neodpustí.

Pro Leoše Mareše se nejedná o první přešlap. Už v lednu jsme vás informovali, že se Leoš Mareš rozšoupl na Floridě, kde pro sebe zakoupil kožich za 150 000 korun z luxusního butiku Balenciaga. Už tehdy se fanoušci bouřili, ale zdá se, že Leoš Mareš má Balenciagu prostě v oblibě a chce ji nosit na vzdory všeobecnému názoru.

Co na jeho odvážný šatník říkáte vy? Zastáváte názor, že každý má právo nosit, co se mu líbí, nebo naopak, že by se skutečně neměly podporovat značky, které pro svou propagaci využívají děti v nevhodných situacích?

Zdroj: autorský článek, VIP Show, Instagram, Viagogo