Leoš Mareš dnes startuje svoje turné. Pilně se na něj připravoval s malou Alex na pódiu

Je to tady! Leoš Mareš se znovu vrací na pódia. Dnes ještě stále existuje několik lidí, kteří si pamatují doby, kdy Leoš zpíval. Teda spíš rapoval, veršoval – dosaďte si, co uznáte za vhodné. Po koncertech zvaných Staré pecky se moderátor rozhodl znovu potěšit fanoušky své pěvecké tvorby a dnes večer startuje turné.

To zahájí v Kladně v Domě kultury od 19:30. Celkem takto objede 13 českých měst a na svoje turné se pečlivě připravuje. Včera proběhly zkoušky na pódiu, kam ho přišla podpořit i jeho dvouletá dcerka Alex. „Největší podpora den před premiérou,“ napsal Leoš do instagramového příběhu, kde malou Alex zvedne do náruče. Bylo to prý poprvé, co byla s tátou společně na pódiu. „Je trochu překvapená, co táta blbne,“ pokračoval a dodal, že Alex nejvíce zajímalo sluchátko, které měl v uchu.

Leoš na své turné pozval několik hostů, mezi nimi je například i jeho moderátorská kolegyně z rádia Evropa 2, Katka Říhová. I ona se na své vystoupení samozřejmě připravuje. „Leoš v rámci přípravy na turné stovky hodin posiluje a tancuje. Já si zašla zastřihnout konečky,“ pochlubila se s humorem Katka ve vlastním příběhu.

Kromě hostů si Leoš pro své fanoušky připravil velkolepou show. Jak také jinak, když sám velké show pomáhá připravovat hvězdám jako Jiří Korn nebo Helena Vondráčková. Doprovázet ho bude taneční skupina, která si dokonce založila vlastní Instagram. A aby moderátor v těle zpěváka z pódia pořádně viděl, kolik lidí na něj vlastně přišlo, vymyslel, že každý návštěvník dostane svítící náramek.

Takže jestli máte Leoše rádi, určitě neváhejte a na aspoň jeden koncert zajděte. Dnes ráno Leoš ještě oznámil, že přidal třetí koncert v Praze v Kongresovém centru na 26. dubna. Oba předchozí dny jsou totiž už vyprodané.

Zdroje: Instagram