Leoš Mareš dnes slaví narozeniny, historii mu připomněl jeho syn. Média zase skandály bývalého krále diskoték

Moderátor Leoš Mareš má dnes 47. narozeniny. Rodák z Berouna je dnes velkým miláčkem svých fanoušků, protože často dokazuje, že má srdce na pravém místě. K jeho oblibě navíc přispěla i jeho roční dcerka Alex, která je tatínkovou věrnou kopií. V minulosti však byl pěkné zvíře. Střídal partnerky, vyfotili ho s prostitutkou a čelil obvinění ze zmlácení dívky v jednom z pražských barů.

Leoš dnes patří k velmi oblíbeným moderátorům a pro své fanoušky udělá téměř cokoli. Jedním z příkladů mohou být překvapení, kterým se stal on sám na něčí svatbě. Se svými sledujícím sdílí všechny důležité momenty svého života, jako třeba včerejší první stříhání malé Alex. Holčičce se nejdřív moc nechtělo, ale pak se ji Leošovi podařilo zabavit na dost dlouho, aby jí kadeřník mohl vlásky pokrátit, ukázal Leoš ve svém instagramovém příběhu.

Dnes dopoledne zase přidal historickou koláž, kterou mu vyrobil jeho starší syn, a to právě k narozeninám. „Když Vás po ránu hned někdo dostane. Děkuji synu,“ napsal dojatý Leoš. Je vidět, že Jakub si pečlivě schovává staré fotky se svým tátou, a to i z dob jeho „pěveckých“ počinů. V té době však Leoš za velkého oblíbence nebyl. Bulvární plátky plnily jeho skandály, které sesumíroval časopis Šíp.

Fotka s prostitutkou

Za tento přešlap se Leoš jistě stydí dodnes, i když v roce 2008 okomentoval nelichotivou pózu zachycenou fotoaparátem slovy, že mu nejspíš někdo něco hodil do pití. Z toho večera si prý nepamatoval nic, než nějaké lidi, kteří přinesli drinky. Nejhorší na tom všem bylo, že v tomto roce byl Leoš ženatý se svou první manželkou Monikou Poslušnou.

Obvinění ze zbití dívky v baru

V roce 2014 zase čelil obvinění z toho, že v pražském baru Harley’s zmlátil jednu dívku. Podle jejích slov ji měl nazvat děvkou a následně udeřit do spánku. Když se pokoušela vstát, měl ji udeřit znovu, tentokrát do čelisti. Leoš vše popřel s tím, že dívka se zřejmě snažila jen zviditelnit. Že by Leoš udeřil ženu, tomu se jen těžko věří. Tomu, že se veřejně popral s manželem své dávné milenky Petry Faltýnové, věříme víc.

Rozvod

Největší ránu však zasadil své první ženě, když se s ní chtěl rozvést. Monika to nečekala, i když už spolu nějakou dobu nežili, a skončila na antidepresivech. Tím hlavním důvodem prý byla jeho současná žena Monika Koblížková, která ho dočista uhranula. Vedle ní se Leoš uklidnil a vede s ní spokojený život.

Zdroje: Instagram, Šíp