Leona Machálková 30. let na scéně. Chystá velký koncert v Lucerně. Na pódiu se objeví Marie Rottrová

Zpěvačka a bývalá partnerka Bořka Šípka Leona Machálková má na pilno. Ke svému 30. výročí na hudební scéně plánuje už v květnu velký koncert v Lucerně. A bude to stát za to.

Zpěvačka už od dětství inklinovala k hudbě. Přestože vystudovala Dějepis a Český jazyk, její život šel hudební cestou. Vidět jsme ji mohli i v muzikálech Dracula nebo třeba Monte Cristo.

 Po vzoru celosvětových pop-star jako je třeba Robbie Williams si Leona splnila sen a natočila swingovou desku. V muzikálu Michala Davida si zahrála titulní roli Angeliky.

Kromě koncertu v Lucerně taky chystá novou desku. Dva hity z této nové desky zazní na koncertě. Těšit se můžeme na duety, ale také si každý pozvaný host zazpívá sám. A kdo se objeví spolu s Leonou na jevišti?

„Mezi hosty mohu uvítat Marii Rottrovou, druhou dámou je operní zpěvačka Lenka Graf, dále můj letitý kolega Petr Kolář nebo Jaroslav Svěcený. Z těch mladších jsem oslovila Honzu Bendiga,“ prozradila zpěvačka pro Rozhlas.

Syn zpěvačky, Artur Šípek, který oslavil 20.narozeniny, studuje v zahraničí. Zda se zúčastní výročního koncertu své maminky Leona neprozradila. Ale studium se mu prý daří a je velmi odvážný po svém tatínkovi Bořku Šípkovi.

Na koncertě se můžeme těšit i na Richarda Genzera, který se má postarat o překvapení večera. Máte-li chuť, zavítejte do Lucerny 6. května.

Zdroj: Rozhlas, Instagram