Lela Vémola šokovala změnou image: Bohyně, vyrazila jste mi dech, píší fanoušci

Manželka MMA zápasníka Karlose, Lela Vémola, umí fanouškům vyrazit dech a tentokrát se jí to opravdu povedlo! Na svých sociálních sítích se pochlubila sledujícím poté, co změnila image!

Když se zmíní jméno Lela Vémola, všem se jako první vybaví modelčin neobvyklý vzhled. není žádným tajemstvím, že influencerka je milovnicí nejrůznějších estetických úprav, v čemž ji její manžel podporuje a je na svou ženu hrdý.  

Karlos Vémola se totiž nechal slyšet, že vzhled své ženy miluje. Před pár lety poskytl rozhovor pro web iDnes.cz, kde se svěřil s tím, že cokoli, co je extrémní, je dobré. „I ženské se mi líbí extrémně vyšperkované plastickými operacemi, musí mít obrovská silikonová prsa,“ prozradil tehdy MMA zápasník Karlos Vémola.

Lela Vémola častokrát hrdě předvedla fanouškům své obří přednosti v plavkách nebo v hlubokém výstřihu, ale sledující mají za to, že třiatřicetileté modelce mnohem více sluší konzervativnější a méně divoký styl oblékaní. Nedávno na svém Instagramu sdílela snímek v černých elegantních šatech, bez jakéhokoli výstřihu a fanoušci byli v naprostém úžasu. „Prosím, zůstaňte u takového stylu, velmi Vám to sluší,“ komentovali influencerky fotografii. „Bohyně. Teď jste mi vyrazila dech, tady jste nejvíc nádherná,“ chválila Lelu fanynka. 

Modelka však svůj styl oblékání začala měnit již dříve, čehož si lze všimnout při prohlížení jejích sociálních sítí. Pomalu odhazuje své výstřední kousky, které dříve hrdě nosila, a nahrazuje je elegancí.

Zdroj: idnes.cz, Instagram, Redakce