Lela Vémola si nechala zmenšit horní ret. Byla kvůli němu často kritizována, změna se sešla s úspěchem

Slovenská playmate Lela Vémola musela sebrat hodně odvahy, aby si nechala zmenšit své pověstné rty. Konkrétně se jednalo o zmenšení jen horního rtu, který jí docela neslušel. Také kvůli němu často schytávala kritiku. Proto se nechala přesvědčit, aby změnu podstoupila a její fanoušci jsou z ní nadšení.

„O zmenšení rtů přemýšlím už hodně dlouho. Dnes nastal ten den a já se rozhodla, že tento zákrok podstoupím. Myslím, že menší rty mě omladily a také zjemnily rysy mého obličeje. Posuďte sami, výsledek je na konci videa. Co si o této změně myslíte vy?“ ptala se Lela svých sledujících na Instagramu. Porovnejte sami rozdíl mezi fotkou ve videu a fotkou níže.

Její sledující se shodují, že jí tato změna velmi sluší a že skutečně omládla. „Rozhodně ano! Já jsem zastánce jakéhokoliv zdokonalování. Někdo to dělá ve velkém, ale časem přijde na to, že už nejsou věci moderní. Přeji ti Leli dál všeho s mírou. Menší rty jsou za mě top. Rozhodně tě udělaly mladší a jemnější. Krásná práce,“ cituje nadšený komentář vítězky Hotelu Paradise Nely Slovákové portál Super. Někteří Lelini fanoušci by si přáli, aby podobný osud potkal i spodní ret, aby se jejich oblíbenkyně zase o něco přiblížila k té přirozenosti, jak před časem slibovala.

Lela se totiž loni v prosinci webu Expres svěřila, že první plastiku podstoupila už v osmnácti letech a pak se z toho stala jakási závislost. Tehdy si nechala zvětšit prsa, později přišla úprava nosu, očních víček, rtů a tak podobně. Některých plastik dokonce dnes lituje. Také si uvědomuje, jaká rizika s sebou přináší. Je rozhodnutá napravit svou mladickou nerozvážnost (nejspíš zmenšit si prsa) a pak s plastikami nadobro skončit.

Zmenšení rtu byl určitě dobrý krok. Lela působí opravdu jemněji. Na konci dubna se navíc svým fanouškům pochlubila fotkou bez výrazného make-upu a musíme říct, že tak vypadá úplně nejlépe.

Zdroje: Instagram, Super, Expres