Lela Ceterová ukázala svůj podivně vypadající naditý zadek. Vypadá jako naducaný plenou nebo molitanovým podsedákem

Influencerka Lela Ceterová (33) nedávno překvapila své fanoušky druhým pokusem o operaci zadku. I přes téměř šestihodinový zákrok, který podstoupila v Turecku, výsledek operace nezanechal jednoznačný dojem spokojenosti. Na nových fotografiích působí dojmem, že si pod šaty skrývá speciální plenu, aby si mohla pohodlně sednout nebo snad molitanový podsedák na židli. Co si myslíte o jejím nově upraveném zadečku?

Po uplynulých šesti letech se Lela Ceterová rozhodla podstoupit revizi své dříve nepovedené plastické operace zadku. Ačkoli veřejně prohlásila, že toto bude její poslední zákrok a do budoucna již neplánuje chirurgické úpravy, nedávno si nechala udělat permanentní make-up. Vytetování očních linek a rtů bylo teprve začátkem, neboť do budoucna uvažuje i o obočí.

Chirurgický zákrok, kterým si nechala zlepšit tvar pozadí, trval přes šest hodin a Ceterová za ním zamířila až do Turecka, psal Expres.cz. Avšak i přes tento náročný proces není zcela jasné, zda je výsledek podle Lelina očekávání. Její příznivci si neodpustili komentáře na sociálních sítích, kde si všimli, je nový tvar hýždí stále nějak podivný. Někdy to působí, jako by pod svým elegantním černými šaty měla skrytou plenku.

(Pozn. redakce: náhled obsahuje více fotografií – klikejte na šipku vpravo. Poslední fotografie odhaluje zadek Lely zcela z profilu.)

„Znovuvytvoření mého pozadí bylo nezbytné, protože jsem byla v nepříznivém stavu. Bohužel hlavním důvodem byla špatně provedená předchozí plastická operace,“ uvedla Lela, která si během zákroku nechala také upravit jizvy.

„Spolu s plastickým chirurgem jsme se dohodli na implantátech a rovněž jsme provedli částečnou liposukci, neboť nebylo možné nabrat tolik hmotnosti, jak jsem chtěla, a neměla jsem dostatek tukových buněk,“ dodala.

Zkušenost Lely nám připomíná důležitost důkladného zvažování a konzultací s odborníky před podstoupením jakéhokoli zákroku. V dnešní době, kdy je sociální média pronikajícím prvkem našeho života, je snadné podlehnout tlaku na ideál krásy, který může vést k neuváženým rozhodnutím. Je tedy důležité, abychom si uvědomovali, že každý estetický zásah přináší rizika a že skutečná krása spočívá v sebedůvěře a sebeakceptaci. Neměl by Karlos do Leliných úprav již promluvit?

Zdroj: Expres.cz