Lana Del Rey, rozchod ihned po zásnubách. Šokující důvod!

Štěstí v lásce jí zatím chybí. Slavná americká zpěvačka Lana Del Rey (38) se podle několika informací teprve před pár měsíci zasnoubila. Její vztah s Evanem Winikerem však skončil, což potvrdila samotná hudebnice v nejnovějším rozhovoru.

Začátek roku vypadal pro oblíbenou zpěvačku velmi dobře. Del Rey totiž vydala své 9. studiové album a navíc se podle magazínu Billboard zasnoubila se svým partnerem – hudebníkem Evanem Winikerem.

Podle jejích vlastních slov je však momentálně opět sama. V rozhovoru pro časopis Harper’s Bazaar popsala i to, co bylo v jejích předchozích vztazích problémem a že několik věcí ji velmi trápí. Hudebnice však neprozradila, zda měla tyto problémy se zmíněným Winikerem nebo s jiným partnerem.

„Můžu expartnerovi jsem se líbila, avšak vadilo mu, kým jsem. To je velmi obtížné překonat. V jeho případě tam ale byly i problémy s jeho egem,“ řekla zpěvačka. „Momentálně nejsem zamilovaná. Byla jsem, ale už nejsem. Posledních 5 měsíců jsem na to vůbec nemyslela. Ale ono si mě to doběhne. Bylo by divné, kdyby ne,“ doplnila hudebnice.

„V mém nitru je velké srdce. Ale umí být i naprosto ledové. Nebojím se bojovat. Dokážu se rozpálit velmi rychle. Ale to se stává, když cítíte, že jste s sebou vyrovnaný. Dokážete bojovat, milovat a dělat skoro všechno,“ uvedla Del Rey.