Láďa Hruška překvapuje. Místo pláže si pro dovolenou vybral klášter. Hledá energii, motivaci a inspiraci

Žhavé prázdniny jsou tady a většina z nás touží po lenošení na pláži, ale oblíbený televizní kuchtík Láďa Hruška má jiné plány! Fanoušky ponechal v šoku, když místo očekávaných fotografií z třpytivých pláží Rhodosu zveřejnil na Facebooku nečekané rozloučení.

„Člověk prostě míní a příroda a osud někdy plány hezky mění,“ napsal Hruška tajemně, naznačujíc, že se rozhodl, místo tradiční dovolené na slunci, dát přednost klidu a pokoji duchovního ústraní. A zdá se, že se těší na novou zkušenost, když pokračoval: „Odcházím tam, kde budu mít snad konečně na chvíli svatý klid.“

Fanoušky nechal v napětí, kde tedy míří? Odhalení přišlo v následujících řádcích, kdy Hruška prozradil, že svou dovolenou stráví v klášteře! „Věřím a těším se, že v klášterní rajské zahradě nasaju tu pravou energii a taky nefalšovanou motivaci a inspiraci pro mé další dílko,“ napsal moderátor, který si své dovolené užije v nevídaném stylu. A to není vše! Hruška nám dal nahlédnout do svého nového „domova“, když zveřejnil snímek prostě zařízeného pokoje, kde bude bez stresu tvořit své další dílo. „Bude to určitě boží. Užívejte léta. Zatím!“ rozloučila se oblíbená televizní tvář.

Fanoušci zůstávají v napětí, jak se Hruškovi bude v klášteře dařit. Jedno je však jisté – tato dovolená bude pro něj zcela jiná než ty předchozí.

Zdroj: autorský článek, Facebook