Kruté rány osudu Johna Travolty: Prožil smrt dítěte, všech lásek i obvinění ze sexuálního obtěžování

John Travolta letos slaví 69. narozeniny. Je oblíbeným hercem a tanečníkem a jeho pestrý život byl plný těžkých osudových ran. Přišel nejen o svého syna, ale i o své velké lásky. Také se proslýchá, že je bisexuál.

Ve filmu Horečka sobotní noci ztvárnil John tanečníka, kterého obdivoval celý svět. Do hereckého nebe ho vystřelil filmový muzikál Pomáda, ale Oscara za nejlepšího herce v hlavní roli dostal za film Pulp fiction, kde hraje roli zabijáka.

Diana Hyland byla jeho první velká láska, která ale bohužel již po roce zemřela na rakovinu. Randil potom s hvězdou Modré Laguny, Brooke Shields, pak se ale při natáčení filmu Kdopak to mluví zamiloval do Kirstie Alley. Ta vloni také zemřela. Ač jejich vztah zůstal na přátelské úrovni, její smrt ho velmi zasáhla.

Osudová láska, kterou si vzal, Kelly Preston, mu zemřela v roce 2020 na rakovinu prsu. Bohužel toto nebyla poslední rána. V roce 2009 mu nešťastně zemřel i jeho syn, který trpěl epilepsií a autismem. Byli tehdy s manželkou osočeni, že mu včas nepomohli. Uhodil se v koupelně do hlavy, ale bohužel nikdo nebyl přítomen a pomoci se nedočkal.

Herec má ještě jednu dceru a syna. Proslýchá se však, že v minulých časech měl poměr také s muži, například se svým pilotem, což však John Travolta zásadně popírá. V roce 2012 čelil obvinění pěti mužů, masérů, kteří tvrdili, že je John osahával a chtěl po nich sex. Ti ale zpětně své obvinění stáhli.

Zdroj: Expres.fm, Instagram, Wikipedie