Krize? Za plyn mi vrací peníze, chválí si úsporu Zuzana Bubílková. Jak je to možné?

Většina Čechů se aktuálně trápí rychlým zdražováním energií, které začínají být tou nejnákladnější položkou v rozpočtu. Najdou se však tací, kteří si na situaci nestěžují. Například publicistka Zuzana Bubílková (70) prozradila, že se jí podařilo i ušetřit! Jak je to možné?

Ačkoliv se většina celebrit veřejně rozčiluje nad cenami plynu a dalších energií, zdá se, že Zuzana Bubílková má vystaráno.

,,Zálohy se mi zvýšily jen o několik stokorun, ale já jsem platila i předtím velmi málo, jsem sama, nějak moc nevařím a většinou jsem celé léto pryč,“ popsala svou situaci webu Život v Česku Bubílková, která je velmi aktivní a ráda cestuje.

Zuzana také přiznala, že například na plynu i ušetřila, což je neobvyklé. “Teď jsem dostala naopak přeplatek za plyn, bylo to kolem 1400 korun. Ale jak říkám, žiju sama a jsem celkem úsporná. Ale je pravda, že jsem udělala jedno opatření. Vyměnila jsem všechny spotřebiče za nové, které mají menší spotřebu,“ svěřila se se svým trikem publicistka, jež je známá svou upřímností a parodováním jiných osobností, jak napsal Blesk.

Uvidíme, zda bude Zuzana Bubílková spokojená i příští rok.

Zdroj: Život v Česku, Blesk