Kristýna Hrušínská šla do hospody s dvouměsíčním synem. Hnidopichům poslala jasný vzkaz

Oblíbená česká herečka Kristýna Hrušínská (37), známá především díky roli v seriálu Ulice, se vydala posedět do hospůdky v Praze teprve se svým dvouměsíčním synem Jakubem. Na sociálních sítích se pochlubila fotografií, u které musela vše uvést na pravou míru.

Slavná dcera jdoucí ve šlépějích svých rodičů, Jana Hrušínského a Miluše Šplechtové, se rozhodla vyjít si ven s přáteli do pražské hospůdky, kterou mají rádi. „Kubíkovi se tam velice líbilo, dle fotky by prý zvládnul klidně tři kousky. Já myslím, že mu hladinka jednou za čas úplně stačí.“ Napsala na svůj Instagram s jistou nadsázkou.

Někteří z fanoušků si neodpustili poznámku, zda si tak brzo po porodu milovnice lahodného moku nemohla ten alkohol odpustit. Herečka pak sama poznamenala, že malého Jakoubka nakojila a sama si chmelový mok nedopřála.

Pivo si odpustila, pije něco jiného

„A pro hnidopichy, nebo pro ty, kteří by se nad tím pozastavili, nemyslete si, že chlastám, když kojím. Ano, pivo mám velice ráda (obzvlášť plzeňské), ale nejsem blbá. Však on zase přijde den, kdy si na Plzínce s gustem čmeláka smlsnu,“ dodala Hrušínská na Instagramu. Ovšem má dobré fanoušky, kteří jí píší hezké komentáře, o kterých jsme psali i my, tady.

Herečka tak na chvilku pivo musí vyměnit za něco jiného „P.S. Pravda, že vodu jsem u Tygra nikdy dřív nepila (taky jsem tam nikdy dřív nekojila), ještěže mě tam mají rádi,“ dodala na sociální síti s tím, že se těší na ten den, kdy si opět s chutí dá jedno točené!

Zdroj: Instagram-Kristýna Hrušínská, redakce, vipshow.cz