Krásná Kaira Hrachovcová byla na dovolené se sexy motorkářem. Pochlubila se i fotkami 

Česká herečka a tatérka Kateřina Kaira Hrachovcová (48) do svého soukromí jen tak nahlédnout nedá. Na sociálních sítích ale po několika letech udělala výjimku a rovnou se pochlubila s novým chlapem na motorce.

Od té doby, co se Kateřina rozvedla s veterinářem Janem Herčíkem (65), si do svého soukromí nikoho nenechala pustit. Především pak ne novináře, kterým za posledních pět let neřekla o svém životě takřka nic. O jejím pečlivém střežení soukromí píše i web Blesk.

Jenže nic očividně netrvá věčně. Kateřina se rozhodla prolomit možná tabu a na svém Instagramu se pochlubila fotkou z dovolené. Na tom by nebylo nic tak divného, pokud by na fotce neseděla na motorce s nějakým sexy mužem!

Dovolená spojená s prací

Na krásnou dovolenou, kam se vydala minulý týden, nejela ale jen tak. Krásnou dovolenou v exotice spojila totiž podle informací deníku Blesk i se svou prací a velkým koníčkem – tetováním. Často tak ukazuje své výtvory, které jsou krásné.

„Můj život je divoká jízda,“ napsala na Instagramu Kaira k jedné fotce z dovolené. Krásně tím popsala, jakým životem žije, jak se jí to líbí. Na dovolené nicméně nebyla sama, doprovod jí dělala i maminka. A dovolenou si očividně užívali, možná i ve třech s motorkářem!

Zdroj: Blesk.cz, Instagram- Kateřina Kaira Hrachovcová, redakce