Koncert kapely Johnnyho Deppa na Slovensku byl zrušen. Údajně Depp omdlel na hotelovém pokoji, říká zdroj. Spekuluje se o alkoholu

Herec a hudebník Johnny Depp měl ve čtvrtek večer vystoupit se svou kapelou The Hollywood Vampires v Banské Bystrici. Skupina však koncert zrušila. Již dříve oznámili, že z nepředvídatelných důvodů nevystoupí ani v Budapešti. V oficiálním oznámení kapely stojí, že hala, ve které měla skupina vystupovat, nebyla v pořádku a vystupování by tudíž nebylo bezpečné. Maďarská média mají však za to, že byla pro hollywoodskou hvězdu přivolána sanitka poté, co omdlela na hotelovém pokoji.

Kapela oficiální oznámení přidala na svou webovou stránku i Instagram.

Po dnešním příjezdu na místo konání na Slovensku, kde probíhala příprava na večerní vystoupení, se rychle ukázalo, že stavba areálu nebyla dokončena a byla tak nebezpečná pro kapelu i pro širokou veřejnost.
Kapela je velmi rozrušená tímto nedávným a nešťastným vývojem událostí a doufá, že se vrátí, jakmile to dovolí harmonogram.

Maďarskému serveru Blikk se podařilo promluvit s jedním z pořadatelů akce v Budapešti. Ten uvedl, že bylo vše připraveno, tudíž nechápe, proč byl koncert z nepředvídaných okolností zrušen. „Všechno bylo připraveno, scéna byla připravena, backstage štáb byl připraven na show. Ani mě nenapadlo, že by mohl být problém, zvlášť když členové kapely udělali zvukovou úpravu, která byla naplánována na odpoledne. Nikdo už nepřemýšlel o tom, že se nezúčastnil Johnny Depp, mikrofon mu nastavil zaměstnanec, ale to není u takových hvězd nic neobvyklého,“ řekl zdroj. „Všechno, co jsme slyšeli je, že Depp byl příliš rozrušený, nemohl ani opustit hotel. Také jsme se dozvěděli, že zavolali doktora, aby zjistili, jestli s ním není něco víc v nepořádku, než to, že to jako rocková hvězda prostě přehání,“ dodal. Skupina, ve které kromě slavného herce vystupuje i zpěvák Alice Cooper, oba koncerty zrušila jen pár hodin před jejich začátkem, kdy v hale vyčkávalo již tisíce fanoušků.

Veřejnost také spekuluje o tom, že za zrušenými koncerty stojí Deppovo poranění kotníku, se kterým se již nějakou dobu potýká a které není plně zahojeno. Někteří fanoušci Deppa opět podezírají z užívání návykových látek a alkoholu, s čímž měl v minulosti problémy. Jejich tvrzení potvrzuje i fotografie kolující Twitterem, na níž je hollywoodský herec těsně před koncertem zachycen s láhví alkoholu v ruce.

Zdroj: Blikk