Kolem sebe potřebuje život a rušno. Jiří Krampol opět v nemocnici, nakazil se na křtu vlastní knihy?

Na pražském křtu knihy Vylomeniny Jiřího Krampola (85) tvořily společnost samí marodové, dokonce i s infekčními chorobami. Není se proto čemu divit, že sám oslavenec Krampol skončil opět v pražské Nemocnici Na Františku!

Teprve nedávno si tam přitom poležel s podezřením na zápal plicPo propuštění ho však nezajímaly rady lékařů a vyrazil na křest knihy o sobě. Herec ani v tomto věku není z těch, co by jen leželi doma a dívali se natelevizi, on potřebuje kolem sebe život a rušno. Jiří Krampol je zkrátka bavič! 

Chladné a deštivé počasí v Praze mu nedělalo dobře, stěžoval si na problémy s dýcháním. Jak připomíná český deník Blesk.cz, úplně fit nebyl ani jeho herecký kolega a přítel Vítězslav Jandák (76), který byl viditelně a slyšitelně nachlazen. Kašlal a smrkal, a to byl od staršího, těžce dýchajícího kolegy vzdálen jen půl metru! Tak se stalo, že krátce po skončení akce zachvátil i Krampola takový kašel, že znovu skončil v nemocniční péči.

Zdravotní problémy navíc trápily i další známé hosty na jeho oslavě. Herce Jana Přeučila (86) čeká operace srdeční chlopně, Josef Dvořák (81) si stěžoval na problémy se sluchem a Pavel Nový (75) přišel se stahovací punčochou na noze. „Podíváte-li se na náš stůl, je vám asi jasné, že neexistuje nemoc, o které bychom si nepovídali,“ zažertoval Dvořák při pohledu na partičku pěti herců, kteří mají dohromady úctyhodných 403 let!