Kokta prozradil tajemství fungujícího vztahu: Ornella je jiná než jeho exmanželky a dokáže ho uživit

Vztahu Josefa Kokty (66) a mladé Ornelly Koktové (30) nikdo nedával velké šance, po dvanácti společně strávených letech to ale vypadá, že jim to perfektně klape. Kokta i jeho manželka nyní prozradili, co za jejich manželským štěstím stojí.

Když v roce 2011 prasklo na tehdy ženatého Koktu, že udržuje poměr s teprve osmnáctiletou Ornellou, byl z toho velký poprask. O rok později dokonce oznámili, že čekají miminko. Mnozí jejich vztahu ale nevěřili a tvrdili, že mladá Ornella brzy stárnoucímu Koktovi uteče za jiným. Po dvanácti letech se manželé všem podobným spekulacím smějí a ukazují, že to mezi nimi stále jiskří.

Jaké jsou podle manželů základní pilíře spokojeného vztahu? „V podstatě tolerance a láska a nic před tím druhým netajit,“ prozradili manželé v rozhovoru pro iDnes.

To ale není všechno, díky čemu jim vztah funguje. Kokta vysvětlil, že s Ornellou jim to dokonale klape i díky tomu, že je jiná, než jeho předchozí tři manželky. „Obdivuji její ráznost. Vše má nalinkované a dobře ví, co chce. A navíc mě dokáže dobře uživit!“ dodal se smíchem Kokta, který je už pár let v důchodu.

Je tak očividné, že ani po dvanácti letech a třech dětech nevyprchala ze vztahu láska ani humor.

Zdroj: idnes.cz, Instagram