Kočendové z Love Islandu vztah nevydržel. Oznámila rozchod


Romantický příběh modelky a finalistky soutěže Miss Czech Republic 2020, Natálie Kočendové a jejího fotbalového brankáře Davida Vitáska, je u konce. Včerejší oznámení na Instagramovém profilu Kočendové překvapilo mnoho fanoušků, kteří na této sociální síti sledovali každý jejich krok.

Spekulace o konečném rozchodu kolovaly již několik měsíců. V médiích byly téměř na denním pořádku a svět showbyznysu netrpělivě očekával potvrzení. Modelka nyní všechny dohady ukončila a oficiálně potvrdila rozchod s fotbalovým brankářem. Kočendová během dubna dokonce přiznala vyhrocené situace a časté partnerské hádky, psal magazín eXtra.

Komentáře pod příspěvkem oznamující rozchod známého páru, se mezi sebou liší. Některým je to líto, jiní jsou rádi a fotografii komentují stylem „už bylo na čase“. Spousta sledujících se shoduje na tom, že se David ke své ex přítelkyni vyloženě nehodil. Objevila se dokonce i spekulace o tom, zda měl pár své soužití zaplacené od televize.

Partneři se dali dohromady v reality show TV Nova – Love Island, která se vysílala během podzimu loňského roku. Již během pobytu ve vile se mezi oběma účastníky objevila neshoda, která se týkala Davidovy bývalé přítelkyně Rebeky. S tou se údajně Vitásek nerozešel a do vily jel pouze pro peníze. Natálie se svého partnera nevzdala, situace se uklidnila a v lednu pár oznámil společné stěhování. Teď je však konec.

Zdroj: Instagram, eXtra.cz