Kendall Jenner se smějí lidé na internetu. Zveřejnila na Instagramu příspěvek, kde má ruce jako Slederman

Klan Kardashianových je známý upravováním a filtrováním svých fotek na sociálních sítích. Ač tvrdí, že úpravy nepoužívají, nejednou se dopustili do očí bijících chyb při editu. Je pak jasné, že už nemá nejmenší smysl zapírat. Poslední chybky se dopustila slavná modelka Kendall Jenner (27) na fotce z dovolené v bikinách. Místo rukou totiž má dlouhé pahýly, píše web Buzzfeed.

Rodina Kardashianek se proslavila svojí reality show, která běží už 16 let. Sestry Jennerovy svět sledoval na obrazovce vyrůstat do krásy. Z obou, Kylie (25) a Kendall (27), se staly známé a úspěšné modelky. V posledních letech posunuly svoji slávu všechny členky na sociálních sítích, hlavně na Instagramu. Nejvíce sledujících si zde získala Kim Kardashian, která se chlubí v současné době 345 milióny sledujících. Takováto pozornost vybízí ke spoustě spoluprací a reklamě, jíž sestry vůbec neodmítají.

Úspěšný Instagram s sebou ale nese kletbu perfektních fotografii bez ohledu na to, zda člověk skutečně perfektně vypadá či ne. Tady přichází na scénu Photoshop. Kendall používání úprav u svých fotek dlouhodobě zapírá. Lidé se ale tak snadno ošálit nenechají, obzvlášť když je úprava do očí bijící.

Všechno vypadá jako normální galerie z dovolené. Posuňte si příspěvek na 4. fotku. Na první pohled se zdá všechno normální, pózování je sice trochu zvláštní, ale na to jsme už u Jennerových zvyklí. Když sklouznete pohledem dolů, tak vás to kopne. Kendall má z ruky jenom dlouhý pahýl bez prstů! Jak tohle mohlo uniknout editorům, nechápeme. A nejsme jediní.

V komentářích se rojí nevěřícné komentáře, ale i skvělé vtípky. „Exkluzivní zprávy: Kendall si zahraje Freedyho Kruegera v rebootu Elm Street.“ Nám připomíná jinou hororovou postavu, Slendermana. Další vidí podobu s jinou postavou, „ET volá domů„, jenom přidat světýlko. „Někdo ji kritizuje za to, že tvrdí, že svou slávu vybudovala sama, ale očividně to zvládla vlastníma rukama.“

Rok předtím se její sestře Khloé Kardashian stala podobná kauza, kdy její ruka dosahovala velikosti stehna. Ta aspoň úpravy fotek nezapírá.

Zdroj: BuzzFeed, Instagram, autorský text