Kdo je ve skutečnosti tajemná fotografka Kateřina Jirky Mádla a čím ho okouzlila

Jak jsme již informovali, ukázalo se, že maminkou malého syna Františka herce Jirky Mádla je překvapivě jiná žena, než všichni předpokládali. O tajemné Kateřině Jirkovské máme více informací.

I když Mádl stále mlčí, o partnerce nikde nemluví, i tak se dostaly na veřejnost informace, ze kterých je jasné, že syna mu porodila fotografka Kateřina.

Je to zvláštní žena renesančního typu. Její příspěvky na Instagramu napovídají mnohé. Působí zvláštním až tajemným dojmem. Není divu, že Mádla uhranula právě ona. Kateřina se aktivně zajímá o aktuální společenská témata a svými fotografiemi se snaží, jak sama říká, o očištění duše. Pracuje s ženami, které ji vychvalují a podle jedné z nich dokáže zachytiti energii člověka.

„Focení je pro mě vášen, realizace, svoboda, láska. Těší mě skrz focení propojovat svůj svět s fotografovaným, být sama sebou, vyjádřit se a vyjádřit tím tak i ostatní. Svět kolem mě. Potkávat se s lidmi a poslouchat jejich příběhy. Zachytit pak jejich příběh, cestu nebo momentální rozpoložení.“ uvádí na svých osobních stránkách Kateřina.

Kateřina na svých stránkách uvádí, že provádí vlastně jakousi terapii focením. “Focení s Káťou pro mě byla velká výzva. Miluju její tvorbu a to, jak se dívá na ženské tělo, je pro mě velmi inspirující. Moc bych chtěla poděkovat Kátě, že mi dala příležitost překonat samu sebe a vytvořit mi krásnou vzpomínku na svoje tělo,“ říká o spolupráci jedna z klientek.

Není se proč divit, že tato zvláštní bohémská žena Jirku Mádla okouzlila. Snad bude stejně skvělou maminkou i partnerkou.

Zdroj: Expres, Jirkovskaphoto.com, Instagram