Kazma dopálil Jiřího Langmajera už podruhé. Před lety odešel herec naštvaně z jeho pořadu. Bylo to trapné

Měli jste dojem, že jste už dlouho neslyšeli o Kazmovi (38) vlastním jménem Kamilu Bartoškovi? No máte pravdu. Je to především proto, že se zaměřil na nový projekt. Tentokrát se mu podařilo napálit českou hereckou elitu. Avizovaný válečný film Tajný zákop měl být jenom součástí Kazmova projektu ONEMANSHOW: The Movie, o kterém byla dříve řeč. Kazma si prostě udělal reklamu a naštval tím spoustu herců.

Oficiální tisková konference, která měla proběhnout k hvězdně obsazenému válečnému filmu Tajný zákop na festivalu v Karlových Varech získala nečekaný směr. Čeští herci Jiří Bartoška (76), Jiří Langmajer (57), Hynek Čermák (50), Kryštof Hádek (41) a Ondřej Sokol (51) na akci nebyli, ale za to se objevil Kazma, rozhazoval peníze a představil svůj nový film ONEMANSHOW: The Movie, který bude mít premiéru v českých kinech 17. srpna. To herci přinejmenším nerozdýchají.

K poslednímu nahrávání se však nechtěl jeden z herců, Jiří Langamajer, ani vyjadřovat. Ten se od Kazmova snímku i slov distancuje. „To nejsem já. Nemám s tím vůbec nic společného. Vůbec v tom nehraju. A jestli někdo, tak je mi podobný,“ řekl Super.cz Langmajer, který si rozhodně nepamatuje, že by ve filmu hrál.

Není to první zkušenost Jiřího Langamajera s Kazmou. Kazma Jiřího vytočil již kdysi ve svém pořadu OneMan Show, kdy mu kladl otázky, které herci připadaly trapné a pitomé. Aniž to Kazma čekal, Jiří Langamajer prostě z natáčení odešel.

Celý záznam trapného vystoupení můžete zhlédnou na Streamu. Tehdy Kamil vypadal ještě jako puberťáček, což by se mu dalo odpustit, ale poslední výstřel mu zajisté nikdo neodpustí.

Zdroj: Super.cz, Stream