Karlos Vémola se vyjádřil k tvrzení o dluzích: Je to jen kupa lží

Zápasník Karlos Vémola byl před několika dny nařčen svým bývalým kamarádem Patrikem Pejchou, že vězí až po uši v dluzích. Jak se dalo očekávat, tvrzení popřel.

O Vémolově finanční situaci promluvil s webem eXtra.cz, kterému řekl, že má zápasník dluhy nejen v Česku, ale i v zahraničí. Je to chudák. S Lelou udělali víc ostudy než Felix s Dádou,“ nešetřil slovy, přičemž dodal, že vše kolem Vémolandu je jen pozlátko.

Obvinění nemohl zápasník nechat jen tak a neváhal se vyjádřit. „Samozřejmě je to celé kupa lží. Jen jak zaměřit pozornost na nějakou moc dobře nefungující organizaci pana Pejchy. Vzhledem k tomu, že na celém případu je u policie podepsaná mlčenlivost, tak pan Pejcha tím porušuje zákon a z toho důvodu se k tomu vůbec vyjadřovat nebudu,“ vyjádřil se Vémola pro Super.cz.

Na druhou stranu, jak podotýká Blesk, mohlo by jít pouze o reklamní snahu. Patrik Pejcha je totiž spolumajitelem nové organizace Red Face. Ta v ČR zprostředkovává soutěž, tzv. fackovanou. Princip spočívá v tom, že vyhrává ten, kdo vydrží nejdéle. Pejcha by se tak mohl pouze snažit na své jméno upozornit.

Zdroje: eXtra.cz, Super.cz, Blesk