Karlos je nejlepší chovatel, tvrdí Lela Vémola. V pozadí odvozu jejich tygřice je prý někdo zlý, kdo jim chtěl ublížit

Na Mikuláše, který 5. prosince obchází všechny hodné děti, bylo v rodině Vémolových smutno. Jejich milovaná bílá tygřice Antonia Ramba byla ten den odvezena z jejich domu. O tom, proč k tomu muselo dojít psal také magazín Ansu a později doplnil ještě pár informací. Karlos Vémola však, i přes všechny svoje snahy, nakonec o tygřici přišel.

Z jejího odvozu byl velmi zdrcený, během nákladu nevyšel ani z domu. Včera ještě ve svém příběhu sdílel fotku Antonie a jejího lvího spolubydlícího Kinga, když byli ještě koťata. V té době je měli doma, když ale povyrostli, šli do společného výběhu.

Lela dnes na svém Instagramu také sdílela několik fotek s Rambou a Kingem a přidala srdceryvný vzkaz a svůj vlastní pohled na celou záležitost s převozem do německého centra pro divoká zvířata nedaleko Mnichova. „King je velmi smutný… Je mi z toho tak smutno. Byl to tvůj parťák od malička. Vyrostla jsi s námi do velké a mohutné krásy. Škoda, že zvířata nemají žádná práva. Lepší péči než u nás nikde nedostane a bude se jí po domově jen stýskat. I tygři mají duši a srdce. Můj manžel je nejlepší chovatel, protože je milovník zvířat a stará se o ně nadstandardně a luxusně a hlavně s láskou. Ramba byla členem naší rodiny,“ napsala Lela ke snímkům.

Jejich ztráta se u sledujících jich obou sešla s velkým pochopením, zároveň ale také s velkým nepochopením jednání úřadů a ministerstva životního prostředí. Lela má ohledně toho jasný názor. „Za celým případem opět stojí někdo, kdo celou věc podnítil, aby nám ublížil. Protože lidé v dnešní době jsou zlí a teď se z toho radují. Ale karma si přijde na každého vždy ať si to pamatuje…otázka času,“ prohlásila sexbomba v odpovědi na jeden soucitný komentář.

Zdroje: Instagram