Kapela Bacily končí od ledna s vystupováním. A s ní zřejmě i Václav Neckář

Legendární kapela Bacily, která už od roku 1971 doprovází zpěváka Václava Neckáře, oznámila až do odvolání konec s vystupováním. Informace se objevila na webu Ticketportal pod plánovaným koncertem na příští rok.

Ten měl proběhnout 8. dubna v Kongresovém centru ve Zlíně a mělo se jednat o galakoncert k Václavovým 80. narozenin. Teď je ale zrušený. „Od 1. ledna 2024 skupina BACILY ruší do odvolání všechna svá vystoupení. Omlouváme se všem divákům, našim fanouškům a za vzniklé komplikace všem pořadatelům. Přejeme Vám krásné, klidné vánoce a šťastný nový rok 2024,“ zní oznámení na Ticketportalu.

Václav přitom své narozeniny letos oslavil, a to hned dvakrát v pražském divadle Hybernia, připomíná zpravodaj iDnes. Jaký je důvod, doufejme, dočasného konce kapely, se zatím neví. Ani sám Václav se k tomu ještě nevyjádřil.

Ještě než kapela skončí, můžou si její fanoušci vychutnat koncert 19. 12. v Kukturním sále IPOS v Jeseníkách. To je poslední letošní koncert, který se, podle Neckářových oficiálních stránkách, uskuteční.

Zdroje: Ticketportal, iDnes, Václav Neckář