Josef Klíma bude na Primě bojovat proti šmejdům a zločincům

Josef Klíma patří k legendárním českým novinářům a publicistům. Ten se nyní vrací v novém primáckém pořadu Případy Josefa Klímy.

„Jsem moc rád, že se na Primu vrací publicistický pořad, který má smysl. Naším cílem totiž primárně není pobavit publikum, ale ukázat to, jak se snažíme znepříjemňovat život lumpům, a naopak pomáhat lidem v nesnázi. S celým mým týmem chystáme řadu silných příběhů. Buďte u nich s námi,“ nechal se slyšet Josef Klíma.

Nový pořad Případy Josefa Klímy se zaměří na problémy, které tíží diváky, informuje Blesk. Rozplétání složitých politických kauz tak rozhodně na pořadu dne nebude. Místo toho se Klíma a jeho tým zaměří na podvodníky, kteří komplikují život obyčejným lidem. Bude tak odhalovat detaily trestných činů, ve kterých se objevily nějaké nejasnosti.

První díl Případy Josefa Klímy poběží na Primě už ve středu ve 22:50. Televizní diváci zde budou svědky nezodpovědných e-shopů, které prodávají alkohol, cigarety a jiné návykové látky dětem. Posvítí si ale na hojně diskutovaný Kratom, který dokonce na vlastní nebezpečí vyzkouší, ale zaměří se i na rodinu, která se dostala do tak tíživé situace, že si musela vzít nebankovní úvěr.

Josef Klíma po roce 1989 založil časopis Reflex, ale proslavil se také v televizních pořadech Na vlastní oči, Soukromá dramata nebo Očima Josefa Klímy, připomíná IDnes. Krom toho je také autorem televizních scénářů jako je například Atentát, Expozitura, Vetřelci a lovci, ale také několika k nimž patří například Šarlatán nebo Loď s otroky.

Zdroj: blesk.cz, idnes.cz, Youtube