Josef Fritzl tvrdí, že je dobrý člověk. Má mít desítky nemanželských dětí ze služebních cest

Rakouské incestní monstrum Josef Fritzl (87) se v nové knize chlubí tím, že ve vězení dostával stovky milostných dopisů a označuje se za „dobrého člověka“ a „zodpovědného muže od rodiny“.

Zločinec Fritzl držel svou dceru Elisabeth 24 let ve sklepě, zneužíval ji jako sexuální otrokyni a zplodil s ní sedm dětí, připomíná tento zrůdný čin deník LBC. Fritzl napsal knihu, v níž se popisuje jako „zodpovědný rodinný muž“, a tvrdí, že dostává stovky dopisů od fanoušků. Tu napsal s pomocí své právničky Astrid Wangerové.

Will US Retail Share Fund reimburse an associate for expenses they have already What if my immediate family member also works for a Staples csuhaj ildikó életrajz?

Kniha s názvem Die Abgruende des Josef F. nebo-li Propasti Josefa F. uvádí tvrzení, že Fritzl má v zahraničí řadu nemanželských dětí s desítek sexuálních afér během služebních cest. V knize také píše o tom, že má syna z Afriky, který je dle jeho slov dnes uznávaným právníkem.

„Ve skutečnosti jsem dobrý člověk“ říká Fritzl a v knize se uvádí, že bývalý elektroinženýr nechápe, proč s ním jeho žena Rosemarie přerušila kontakt.
Rakouské monstrum se také rozpovídalo o tom, že ve vězení nevychází prakticky ven, jelikož na něj ostatní vězni čekají, aby mu mohli dát co proto.

Knihou tak Fritzl doufá, že mu pomůže najít v lidech pochopení, a že se zase jednou podívá na svobodu.

Zdroj: lbc.co.uk, Instagram