John Travolta v slzách při Oscarech: Začal plakat přímo na pódiu při vzpomínce na Sandy z Pomády

Herec John Travolta se rozplakal, když na Oscarech 2023 uváděl část In Memoriam (Vzpomínáme) po smrti své milované kolegyně z Pomády Olivie Newton-John.

Když John Travolta vzdával hold své kamarádce a kolegyni z Pomády Olivii Newton-John, začaly mu téct slzy po tvářích. Svůj monolog tak málem nedokončil a z hlediště se ozývaly soucitné povzdechy. Travolta si tak musel dát pauzu, aby vůbec zvládl uvést zpěváka Lennyho Kravitze, který všem zesnulým z minulého roku zazpíval píseň.

,,Dotkli se našich srdcí, vykouzlili nám úsměv na tváři a stali se našimi drahými přáteli, kterým zůstaneme navždy beznadějně oddáni,“ citoval web Daily Mail herce, který svá slova mířil především ke své Livvy, jak herečku John Travolta přezdíval.

Pro Travoltu nejsou poslední roky vůbec snadné. Před dvěma lety totiž zemřela jeho manželka Kelly Preston na rakovinu a vloni ho opustily dlouholeté přítelkyně Olivia Newton-John s herečkou Kirstie Alley. Travolta navíc přišel před lety i o syna. Smrt slavné kolegyně ho však velmi zarmoutila, uvedl web Decider.

Kytarista Lenny Kravitz pak v přímém přenosu vzdal hold zpěvem a hrou na piano osobnostem jako jsou například herec Ray Liotta, skladatel Angelo Badalamenti a další. Je však jasné, že John Travolta truchlil především kvůli Olivii, která opustila svět 8. srpna a teprve před dvěma týdny proběhl státní pohřeb, na který však herec nedorazil.

Zdroj: DailyMail, Decider